Wyposażenie meblowe przedszkoli, szkół i żłobków

Moje Bambino to firma z ponad wiekową tradycją, która doskonale rozumie potrzeby dzieci i ich opiekunów. W związku z tym poszerzyliśmy ofertę o wyposażenie meblowe przedszkoli, szkół i żłobków. Rozumiemy, że wyposażenie meblowe placówek edukacyjnych to nie tylko krzesła i biurka w odpowiednim rozmiarze, chociaż te także posiadamy w asortymencie. Kompleksowe wyposażenie żłobków wymaga czego innego, niż linie produktów, które opracowaliśmy dla przedszkoli i szkół - wszystko zależy od wieku dziecka i jego poziomu rozwojowego.

Dla żłóbków oferujemy więc przewijaki, łóżeczka i pościele z odpowiednimi do nich szafami, stoliki i krzesełka do karmienia, meble do przechowywania zabawek rozwojowych, zabezpieczenia narożników i ścian - a także służące rozwijającej zabawie przedmioty z kolekcji bajkowej i sensorycznej.

Oferta wyposażenia przedszkoli zawiera kolorowe, tworzące radosną atmosferę regały i szafki, indywidualne i grupowe stoliki, wygodne krzesła dostosowane rozmiarem do wieku dziecka, szatnie, biblioteczki, pierwsze stoliki komputerowe...

Idealne meble szkolne dla dzieci i młodzieży

Dla dzieci w wieku szkolnych mamy krzesła, ławki, regały, biblioteczki, specjalne szafki do szkół na plecaki, szatnie, wyposażenia laboratoriów, meble do świetlicy i biblioteki. Niezdecydowanym proponujemy pomysły na przestrzeń - sposoby aranżacji pomieszczeń wspólnych w placówce edukacyjnej, wraz z dobranymi do danego rozwiązania meblami.

W naszej ofercie znajdą też Państwo przedmioty przydatne w codziennej pracy z dziećmi w każdym wieku, jak chociażby wytrzymałe naczynia, stoliki na kubki czy wyposażenie zaplecza. Moje Bambino nie zapomina także o dorosłych pracujących z dziećmi. Proponujemy Państwu wygodne biurka i krzesła, eleganckie meble do pokoju nauczycielskiego i gabinetów (pielęgniarki, pedagoga) czy stoliki projekcyjne - oraz, oczywiście, pełen wybór tablic, tradycyjnych i multimedialnych.