Krzesła szkolne

Krzesła szkolne – szeroka oferta skierowana do szkół podstawowych

Jednym z głównych produktów z oferty Moje Bambino są krzesła szkolne. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, obejmujący: krzesełka drewniane, krzesła z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, a nawet taborety. Każdy z poszczególnych modeli dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o siedzisko, jak i stelaż. Większość z nich dostępna jest również w kilku różnych rozmiarach.

Krzesła szkolne dostępne w ofercie sklepu internetowego Moje Bambino spełniają wszystkie niezbędne normy, posiadają wymagane certyfikaty. Wykonane zostały z najlepszych jakościowo materiałów i z największą starannością o szczegóły wykonania. Wszystko to gwarantuje bezpieczeństwo oraz długi czas użytkowania. Z takim samym zaangażowaniem dbamy o komfort użytkowania krzeseł, zdając sobie sprawę, że będą one użytkowane przez uczniów w szkole przez wiele godzin dziennie. Ważna jest dla nas możliwość utrzymania prawidłowej postawy przez dzieci podczas siedzenia czy brak ucisku pod kolonami. Krzesła, których oparcie zostało wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki swej sprężystości naturalnie dostosowują się do pleców dziecka.

Krzesła, które polecamy do szkół wyróżniają się nie tylko ergonomicznym kształtem, ale także różnorodnością wzorów. Posiadamy zarówno klasyczne modele, które od lat można znaleźć w klasach szkolnych, ale także krzesła o nowoczesnym wzornictwie. Znajdą Państwo u nas krzesła w stonowanej kolorystyce szarości czy bieli, ale także krzesełka szkolne o intensywnych barwach. Praktycznie wszystkie warianty występują w pełnym zakresie rozmiarów, pozwalając dobrać krzesła dla małych dzieci w młodszych klasach, jak i dla młodzieży.

Krzesła, w zależności od modelu posiadają także wiele zalet ułatwiające ich użytkowanie w placówce dydaktycznej. Sztaplowanie, możliwość zawieszania na ławce, zatyczki zabezpieczające nóżki krzeseł szkolnych przed rysowaniem podłogi to tylko niektóre z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł szkolnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci służą radą oraz pomocą.