Nasze realizacje

 

Wieloletnie doświadczenie i tysiące kompleksowo wyposażonych placówek sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, który zna potrzeby rynku i nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Firma Moje Bambino oferuje kompleksowe wyposażenie do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, gabinetów terapeutycznych.

Realizacje w placówkach

inspiracje z terenu

inspiracje z terenu

Aranżacje Moje Bambino

pomysły naszych Specjalistów

Przedszkole w Gomunicach

Nowe, pasywne przedszkole, które powstało w czerwcu 2022 w gminie Gomunice zostało w pełni wyposażone produkty z oferty Moje Bambino. Nasze zestawy meblowe, stoliki, krzesełka, siedziska, materace, kąciki zabaw czy nowoczesne monitory idealnie komponują się w nowoczesnych, ekologicznych wnętrzach przedszkola. Kompleksowo wyposażyliśmy sześć sal dydaktycznych z łazienkami zachowując ich indywidualny charakter oparty na potrzebach dzieci. Dodatkowo nasze wyposażenie znalazło się w sali zajęć ruchowych i korekcyjnych, w pokoju dla pedagoga i logopedy, w szatni i kuchni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji.

Przedszkole w Gomunicach – aranżacje pomieszczeń

Pracownia Przyrodnicza w Zaborzu

Nowoczesna, w pełni wyposażona pracownia przyrodnicza w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zaborzu powstała dzięki wsparciu finansowemu, jakie placówka otrzymała w ramach konkursów przeznaczonych dla szkół podstawowych i średnich województwa śląskiego: „Zielona Pracownia_2022`projekt” oraz „Zielona Pracownia`2022”.

Pracownia kompleksowo została zaopatrzona w meble zakupione w Moje Bambino. Postawiono na wysokiej jakości białe stoły IN-R, szare krzesła Colores oraz regały z kolekcji Grande. Ważnym elementem pracowni jest interaktywny monitor insGraf DIGITAL 65”.

Pracownia Przyrodnicza w Ornontowicach

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ornontowicach może się pochwalić nowoczesną i funkcjonalną pracownią przyrodniczą urządzoną w klimacie ekologicznym. Cieszymy się, że to nasze produkty zostały wybrane przy urządzaniu tej ekopracowni. Trójkątne, białe stoły Mila z blatem HPL są nie tylko wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, ale także można je zestawiać w różnych konfiguracjach. Wybrano do nich praktyczne krzesła Colores. Na wyposażeniu klasy znalazły się także nowoczesne regały i biurko z kolekcji Grande. Nie mogła zabraknąć tablicy białej suchościeralnej i monitora interaktywnego insGraf DIGITAL 65”. Pracownie jest nie tylko praktyczna i innowacyjna, ale także przytulna i przyjazna nauce przedmiotów przyrodniczych.

Przedszkole i Żłobek
w Chotomowie

Jesteśmy dumni z kolejnej naszej realizacji. Tym razem meble Moje Bambino pojechały do Chotomowa, gdzie będą służyć zarówno małym dzieciom, wychowawcom, jak i całej kadrze zarządzającej placówką. Każde z pomieszczeń jest urządzone z myślą  o jego funkcjonalności, wygodzie użytkowania, ale także estetyce i najnowszych trendach. Sale dla dzieci wyposażone zostały w stoliki i krzesełka Bambino, meble z kolekcji Quadro oraz kolekcji Bajkowej. Warte uwagi są także pufy, kąciki czy przewijaki dla maluchów. Polecamy również nasze meble do gabinetów i szatni.

Zespół Szkół w Baranowie

Stylowe wyposażenie w tonacji biało-szarej z elementami jasnego drewna.

Dzięki szerokiej ofercie wyposażenia Moje Bambino placówka została urządzona w spójnej, jednolitej i równocześnie bardzo eleganckiej stylistyce. Taki efekt uzyskano zarówno w salach lekcyjnych, jak i pokoju nauczycielskim, świetlicy czy stołówce. Bazą wyposażenia są kolekcje mebli Grande oraz Quadro z białymi frontami w klonowych skrzyniach. W młodszych klasach zadbano o szafki, w których uczniowie mogą przechowywać swoje pomoce szkolne, a w salach sześciolatków znalazły się urokliwe szafki domki oraz funkcjonalne ławeczki. Dla uczniów wybrane zostały regulowane stoły IN-R oraz ergonomiczne krzesła T, a dla małych dzieci krzesełka Filipek. Bogate i profesjonalne wyposażenie zyskała także sala chemiczno-fizyczna. Oprócz dygestorium i szafy chemicznej wyposażona została w stoły Mila z odpornym blatem HPL.

Gminny Żłobek w Makowie

Aranżacja w kontrastowych kolorach

Kontrastowa kolorystyka pozytywnie wpływa na rozwój percepcji wzrokowej małych dzieci. Stąd aranżując salę dla maluszków, zdecydowano się na poduchy i maty zabezpieczające  w kolorystyce biało – czarno – czerwonej. Także meble Quadro utrzymano w tej samej tonacji. Uzupełnieniem jest szary dywan i bujaczki. Druga sala w optymistycznej kolorystyce żółto – zielonej wyposażona została dodatkowo w basen z piłeczkami. W salach znajdują się stoliki i krzesełka dostosowane do wieku dzieci. Wychowawcy korzystają z wygodnych krzeseł Genito.

Sala językowa w Katowicach

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 wzbogacił się o nowoczesną i funkcjonalną salę językową wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt i eleganckie meble. Zakupione zostały stoły Lektor ze specjalnymi wycięciami, biurko Lektor oraz krzesła Ergo szare i żółte. Ważnym elementem wyposażenia sali jest zestaw Multiplex wraz z oprogramowaniem. Daje on możliwość rejestrowania wielu ścieżek audio i zapisywania je na komputerze nauczyciela, dzięki czemu ma on możliwość prowadzenia lekcji z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Sala językowa zaopatrzona zastała także w słuchawki.  Dzięki produktom zakupionym w Moje Bambino uczniowie w komfortowych warunkach, korzystając z najnowszych rozwiązań technicznych, mają szanse efektywnie przyswajać wiedzę z języków obcych.

Zobacz film:

Relacja z dostawy sprzętu zakupionego w programie Laboratoria Przyszłości

Aranżacje Moje Bambino

Zobacz, jak Moje Bambino testuje funkcjonalność swoich produktów w praktyce pod krytycznym okiem małych użytkowników.

Aranżacja

pracowni kulinarnej

 • szafki z kolekcji Grande
 • stoły robocze kuchenne
 • duży sprzęt AGD
 • asortyment dla pojedynczych stanowisk
Przejdź do produktów
Kuchenka elektryczna/płyta elektryczna
Wózek 2-półkowy
Kuchnia Grande – zestaw 2
Zestaw kulinarny dla 1 ucznia do obróbki termicznej
Grande-zestaw 22

Aranżacja

pracowni warsztatowej

 • stoły warsztatowe dla uczniów
 • stoły warsztatowe dla nauczycieli
 • zestawy narzędzi warsztatowych
 • szafy, szafki na narzędzia
Przejdź do produktów
Stół warsztatowy ucznia z nadstawką
Zestaw narzędzi ucznia
Regał narzędziowy 5 szuflad
Regał narzędziowy 6 szuflad

Aranżacja

pracowni robótek ręcznych

 • zestawy do pracowni robótek ręcznych
 • stoły Mila i warsztatowe
 • szafy do przechowywania materiałów
 • sztalugi i akcesoria
Przejdź do produktów
Pracownia robótek ręcznych – zestaw DELUXE
Maszyna do szycia J15R
Krzesło Genito, wys. 30-38 cm – żółte
Kartonowe wyszywanki

Aranżacja

sali przedszkolnej

 • Quadro – zestaw Morze
 • pufa Blocco Mini 2-osobowa
 • poduszki okrągłe 10 szt.
 • dywan Fale morskie
 • siedzisko Paolo długie
 • krzesło Flexi
Przejdź do produktów
Quadro – zestaw Morze 90 st., cichy domyk, klonowa skrzynia
Pufa Blocco Mini 2-osobowa pomarańczowa
Poduszki okrągłe 10 szt.
Dywan Fale morskie, 2 x 3 m

Aranżacja

sali szkolnej

 • meble Quadro (szafka + nadstawka + drzwiczki)
 • stół T 1-os. z krzesłem T
 • tablica bezramowa biała
 • biurko IN-R
Przejdź do produktów
Meble Quadro (szafka + nadstawka + drzwiczki)
Stół T 1-os. z krzesłem T
Tablica bezramowa biała
Biurko IN-R

Katalogi 

kompleksowe wyposażenie placówek dydaktycznych

Nasi Specjaliści

Jeśli mają Państwo w planach modernizację lub wyposażenie nowej placówki żłobkowej, przedszkolnej czy obiektu szkolnego, zapraszamy do współpracy. Nasi Specjaliści, opierając się na dużym doświadczeniu, służą radą i pomocą w wyposażeniu placówek dydaktycznych. Wystarczy jeden telefon. Dojeżdżamy także na miejsce.

Porozmawiajmy o tym, co przygotowaliśmy na ten rok i znajdźmy wspólny pomysł na wnętrze.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie:

 • doboru asortymentu z katalogu,
 • zaaranżowania przestrzeni bezpiecznej i przyjaznej dziecku,
 • przygotowania wizualizacji pomieszczeń,
 • kompleksowej realizacji zamówienia.

Zapraszam do kontaktu.
Dyrektor Handlowy
667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Kontakt

Moje Bambino Sp. z o.o.
ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź

Infolinia (Pn-Pt 8:00-16:00):
0 801 577 544, 42 630 01 30

biuro@mojebambino.pl
zamowienia@mojebambino.pl