Wyposażenie szkół, Insgraf

Wyposażenie meblowe do szkoły podstawowej – regały do klas, ławki i stoły szkolne, krzesła, szatnie, meble do świetlicy, stołówki, biblioteki, tablice szkolne.


Kompleksowe wyposażenie szkoły podstawowej obejmuje bardzo szeroki asortyment mebli, które muszą być dostosowane zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i obejmować także kadrę nauczycielską. Sklep internetowy Moje Bambino posiada na tyle szerokie portfolio produktowe, by sprostać zadaniu całościowego umeblowania placówki oświatowej. Posiadamy meble do klas szkolnych i pracowni przedmiotowych, ławki i stoły dostosowane dla dzieci rozpoczynających naukę w klasach 1-3, jak i młodzieży z klas starszych.  W naszej ofercie znajdą Państwo także meble przeznaczone do szkolnych świetlic, bibliotek i łatwe w utrzymaniu czystości meble do stołówek. Ważną część naszego asortymentu stanowią meble do pokoju nauczycielskiego i gabinetu dyrektora. Szatnie szkolne, w tym szafki skrytkowe sprawdzą się zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.
Kompleksowe umeblowanie szkoły wymaga nie tylko typowego wyposażenia meblowego, ale także sprzętu typowego dla placówek oświatowych, takiego jak tablice szkolne zielone i multimedialne, gabloty informacyjne czy szafki szklane na szkolne trofea, ścianki moderacyjne czy wyciszenia. Wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe znajdą Państwo także w Moje Bambino.
Dodatkowo posiadamy meble umożliwiające wyposażenie sal lekcyjnych pod kątem ucznia niepełnosprawnego oraz meble do gabinetu terapeutycznego i psychologa w szkole. Oddzielną grupę stanowią meble do gabinetu lekarskiego.
Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów, jak i konkurencyjne ceny. Zapraszamy!