Wieszaki i ławki szatniowe

Wieszaki i ławki do szatni szkolnej


Wieszaki do szatni szkolnej oferowane w naszym sklepie internetowym to nowocześnie zaprojektowane, doskonale wykonane meble o wysokiej funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych oraz trwałych materiałów mogą być używane zarówno w przedszkolu, jak i w szkole podstawowej. Oferujemy bogaty wybór wzorów, modeli oraz gwarantujemy wysoką jakość wykonania każdego produktu.
W naszej ofercie znajdują się także ławeczki szatniowe zaprojektowane tak, by korzystanie z nich było jednocześnie wygodne i praktyczne. Są to zarówno małe ławeczki z siedziskiem, jak i większe modele połączone z wieszakami na ubrania oraz wyposażone w wygodną półkę na buty. Tego rodzaju meble dostępne są jako elementy pojedyncze lub podwójne, co pozwala na dogodne zaplanowanie układu szatni i zagospodarowanie każdej przestrzeni, bez tworzenia zbyt dużego ścisku. Ławka z wieszakiem to nie jedyny praktyczny mebel, jaki znajduje się w asortymencie naszego sklepu. Dostępne są także wieszaki ścienne i wolnostojące, na których dzieci lub dorośli mogą pozostawiać swoje okrycia wierzchnie.

Wszystkie ławeczki szatniowe, wieszaczki oraz inne elementy niezbędne w każdej szatni, oferujemy w wielu zestawach kolorystycznych. Dzięki temu tworzone aranżacje będą przyjazne dzieciom, wesołe i będą wzbudzać miłe skojarzenia. Szczególnie polecanym przez nas produktem są ławeczki z regulowaną wysokością wieszaków, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla przedszkoli i szkół, ponieważ mogą one „rosnąć” razem z dzieckiem.
Dbając o bezpieczeństwo dzieci, które będą korzystać z naszych produktów, oferujemy towary posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty, a także wykonane z przyjaznych i bezpiecznych materiałów oraz tworzyw. Wszystkie one odporne są na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w czyszczeniu oraz mają możliwość kilku konfiguracji ustawienia, czy to pod ścianą, plecami do siebie czy w inny sposób wymuszony kształtem oraz wielkością danego pomieszczenia. Wybierając nasze produkty, klient decyduje się na trwałe i eleganckie rozwiązania.