Meble do szatni i na korytarz

Meble do szatni i na korytarz szkolny.

W funkcjonalnie urządzonej szkole nie powinno zabraknąć odpowiednich mebli do szatni i na korytarz. Uczniowie codziennie, poza lekcjami, przebywają na korytarzu oraz korzystają z szatni, zmieniając buty i zostawiając przez większość roku szkolnego kurtki. Dlatego zarówno korytarz szkolny, jak i szatnia powinny być pomieszczeniami praktycznie zagospodarowanymi i dostosowanymi do potrzeb uczniów.
Sklep internetowy Moje Bambino oferuje estetyczne i solidnie wykonane meble do szatni szkolnej. Eleganckie i praktyczne szatnie szkolne wykonane są z odpornej na uszkodzenia płyty laminowanej lub z połączenia metalu i płyty meblowej. Dedykowane dzieciom i młodzieży szatnie zostały w przemyślany sposób zaprojektowane, dzięki czemu nie tylko spełniają oczekiwania uczniów, ale też ułatwiają utrzymanie porządku w szkole. Szatnie posiadają wieszaki na worki i ubrania oraz praktyczne ażurowe półki na buty. W starannie dobranej kolekcji szatni szkolnych znalazły się modele w wielu kolorach oraz o zróżnicowanym designie, co umożliwia łatwe dobranie szatni do wystroju szkoły. Do modeli szatni z otwartymi półkami można dokupić proste w montażu drzwiczki. Polecamy także solidne metalowe szafki oraz szafki L. Poza kompletnymi szatniami sklep dysponuje również praktycznymi wieszakami szatniowymi oraz ławkami do szatni.
Dostępne w sklepie wyposażenie szatni i korytarza szkolnego umożliwia funkcjonalne i atrakcyjne pod względem wizualnym zagospodarowanie przestrzeni szkoły. Umeblowanie korytarza szkolnego w praktyczne i oferowane w różnych kolorach siedziska, krzesła, ławki lub sofy zapewni uczniom dodatkowy komfort. Meble na korytarz szkolny i do szatni wyróżnia staranne wykonanie i atrakcyjna cena.