logo lego education

Moje Bambino
Autoryzowanym Dystrybutorem LEGO® Education w Polsce

Wspieramy potencjał uczniów poprzez tworzenie bezpiecznego, edukacyjnego środowiska nauczania, umożliwiającego praktyczne rozwijanie kompetencji przyszłości. Wierzymy, że nauka przez zabawę oraz praktyczne doświadczenia na lekcjach to najlepszy sposób dla uczniów na odniesienie sukcesów w przyszłości.

Poznaj ofertę LEGO® Education, dostępną w Moje Bambino, dzięki której poprowadzisz angażujące i pełne pasji zajęcia w przedszkolu i w szkole!

robot z klocków lego z podniesioną ręką w geście powitania

Nauczanie przedmiotowe z LEGO® Education

Zastanawiasz się jak wdrożyć rozwiązania LEGO® Education w nauczanie przedmiotowe?

Zapoznaj się z przewodnikiem po przedmiotach LEGO. Znajdziesz w nim konkretne scenariusze lekcji przypisane do konkretnych przedmiotów wraz ze standardami nauczania z polskiej podstawy programowej!

Gotowe materiały tylko czekają na wykorzystanie! Niezależnie czy to lekcje matematyki, języka polskiego czy plastyki, możesz skorzystać z przygotowanych scenariuszy i zostać Super Nauczycielem w swojej klasie!

Wybierając rozwiązania LEGO® Education,
otrzymujesz obudowę merytoryczną

Decydując się na zakup zestawów LEGO® Education, zyskujesz dostęp do pełnej obudowy merytorycznej, w której skład wchodzą plany zajęć, scenariusze lekcji, filmy instruktażowe, karty pracy i wiele, wiele więcej. Skorzystaj z gotowych i sprawdzonych rozwiązań, które wspierają w codziennej pracy tysiące nauczycieli na całym świecie. Dołącz do grona pasjonatów nauczania metodą STEAM i wspieraj swoich uczniów w nabywaniu umiejętności kluczowych we współczesnym świecie.

Poznaj gotowe scenariusze zajęć
Zestawy LEGO Education
zestawy personal learning kit essential i spike z wyeksponowanymi elementami packshot

NOWOŚCI!

Personal Learning Kit

Przedstawiamy nowe zestawy do pracy indywidualnej, opracowane z myślą o dwóch grupach wiekowych uczniów:

  • Personal Learning Kit Essential – dla uczniów klas 1-3
  • Personal Learning Kit Prime – dla uczniów klas 4-8

Dotychczas w ofercie Moje Bambino zestawy Personal Learning Kit Prime nosiły nazwę Personal Learning Kit – Primary oraz Secondary i różniły się zawartością od starszej wersji. Nowa odsłona to zupełnie inne elementy, które łączą się z klockami wszystkich zestawów linii LEGO® Education, pozwalając nauczycielom prowadzić interdyscyplinarne nauczanie.

Zobacz nowy kurs programowania zestawów LEGO® Education SPIKE™

Zobacz najnowszy kurs programowania z zestawami LEGO Education na naszym kanale YouTube. Trener Sebastian Pontus prowadzi Was krok po kroku przez proces instalacji aplikacji, przygotowanie zestawu i proces programowania.

Kliknij w dowolną miniaturę, by obejrzeć film

PROFESJONALNE WSPARCIE NAUCZYCIELA

Skorzystaj z materiałów dydaktycznych, gotowych scenariuszy zajęć, kart inspiracji i pomysłów na zajęcia w przedszkolu i w szkole, by prowadzić angażujące i pełne pasji lekcje wraz z zestawami LEGO® Education.

Dowiedz się więcej
Scenariusze zajęć

Do każdego poziomu nauczania

ZOBACZ

Nauczanie STEAM

Materiały do nauki w modelu STEAM

WYPRÓBUJ

System nauczania LEGO®

Zbiór narzędzi dla nauczyciela

WIĘCEJ..

Baza wiedzy

Wyniki badań naukowych, raporty

PRZECZYTAJ

Szkolenia

Wsparcie dla nauczycieli

ZAPISZ SIĘ

Wsparcie techniczne

Profesjonalna obsługa

ZAPYTAJ

Aplikacje i oprogramowanie

Intuicyjna obsługa i gotowe pomysły na zajęcia

POBIERZ

UWOLNIJ POTENCJAŁ INŻYNIERÓW PRZYSZŁOŚCI

LEGO® Education już od 40 lat buduje pewność siebie uczniów, zachęcając ich do praktycznego doświadczania nauki, kreatywności i czerpania przyjemności z odkrywania nowych umiejętności i kompetencji, tak potrzebnych w dzisiejszym świecie STEAM i nowych technologii.

Odkryj LEGO® Education

Dowiedz się, jak innowacyjnie i skutecznie uczyć przedmiotów STEAM

Kontinuum oferty LEGO® Education

Kontynuacja nauki od przedszkola do szkoły ponadpodstawowej

Poznaj gamę produktów

Odkryj zestawy LEGO® Education dla każdego poziomu nauczania

Nauka hybrydowa z LEGO® Education

Realizuj angażujące zajęcia STEAM w szkole, w domu i w ramach hybrydowego nauczania

Program Laboratoria Przyszłości

WYPOSAŻ PRACOWNIĘ W ROZWIĄZANIA LEGO® EDUCATION

Program Laboratoria Przyszłości  to doskonała okazja na doposażenie pracowni w rozwiązania LEGO® Education. Na jego realizację Ministerstwo Edukacji i Nauki przeznaczyło aż 1 miliard złotych, co jest największym wparciem dla szkół w historii polskiej edukacji.

Program to wyjątkowa okazja na stworzenie profesjonalnej pracowni STEAM, z nowoczesnymi rozwiązaniami LEGO® Education. Dzięki niej uczniowie mają szansę rozwinąć kompetencje kluczowe na rynku pracy w XXI wieku.

Dowiedz się więcej

INNOWACYJNE NAUCZANIE DLA EDUKACJI PRZYSZŁOŚCI

PROWADŹ FASCYNUJĄCE LEKCJE W MODELU STEAM

PEWNOŚĆ SIEBIE TO PODSTAWA!

Ogólnoświatowe badania pokazują, że pewność siebie pomaga w nauce, a uczenie się przez praktykę ułatwia osiągnięcie sukcesu.

89
UCZNIÓW

twierdzi, że dzięki zajęciom praktycznym łatwiej przyswaja wiedzę.

99
NAUCZYCIELI

uważa, że nauka przez praktykę buduje w uczniach poczucie pewności siebie.

93
RODZICÓW

uważa, że nauka przez praktykę ułatwia zdobywanie wiedzy niezbędnej w przyszłości.

*Badanie The Harris Poll (2019) w imieniu LEGO Education z udziałem 5 002 uczniów, 5 001 rodziców i 1152 nauczycieli w 5 różnych krajach na całym świecie w celu zrozumienia roli pewności siebie w nauce STEM – STEAM.

ZOBACZ, JAK BUDOWAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE
Z PRODUKTAMI LEGO® EDUCATION:

Zobacz więcej materiałów

Nauczaj z LEGO® EDUCATION na każdym poziomie edukacji

Żłobek i przedszkole

Buduj pewność siebie najmłodszych, wspieraj rozwój emocjonalno-społeczny i przygotuj ich do podjęcia nauki w szkole.

Szkoła podstawowa klasy 1-3

Wykorzystaj umiejętności programowania uczniów do rozwiązywania realnych problemów STEAM.

Szkoła podstawowa klasy 4-8

Zachęć uczniów, by zostali inżynierami przyszłości i programowali inteligentne rozwiązania.

DZIAŁANIA NA KONKRETACH

LEGO® Education dla żłobków i przedszkoli

LEGO® Education wspiera rozwój społeczny i emocjonalny dzieci przez kreatywną i ciekawą zabawę. Zestawy edukacyjne klocków LEGO® DUPLO® do przedszkola wzmacniają umiejętności motoryczne i kompetencje językowe oraz kładą nacisk na rozwój indywidualnych umiejętności u najmłodszych.

Zobacz produkty
ROZWIĄZYWANIE REALNYCH PROBLEMÓW

LEGO® Education SPIKE™ dla szkoły podstawowej

Rozwiązania LEGO® Education SPIKE™ dla szkół podstawowych to przystępne wprowadzenie do programowania i świata nowych technologii. Zajęcia z edukacyjnymi klockami zapoznają uczniów z intuicyjnym oprogramowaniem i atrakcyjnymi projektami, dzięki którym poznają oni realny wpływ programowania na otaczające ich środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej o zestawach dla klas 1-3 szkoły podstawowejDowiedz się więcej o zestawach dla klas 4-8 szkoły podstawowej
EKSPERYMENTALNA NAUKA STEAM Z SIŁĄ, RUCHEM I INTERAKCJAMI

LEGO® Education BricQ Motion w szkołach podstawowych

Zestawy LEGO® Education BricQ Motion to ścieżka rozwoju w obszarze znajomości przedmiotów fizycznych. Część pierwsza LEGO® Education BricQ Motion Essential przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych 1 – 3, który umożliwia naukę przedmiotów STREAM za pomocą eksperymentowania z siłą, ruchem i oddziaływaniami w kontekście sportu. Kontynuacją zestawu jest LEGO® Education BricQ Motion Prime dla uczniów szkół podstawowych 4 - 8, który pozwala zaangażować uczniów w bardziej skomplikowane zjawiska fizyczne.
Zestawy LEGO® Education BricQ Motion to sposób na praktyczną naukę fizyki i wprowadzenie w fascynujący świat programowania i nowych technologii. Uczniowie wykonują doświadczenia z zestawem – budują, eksperymentują, wprawiają obiekty w ruch, obserwują i wyciągają wnioski, w ten sposób ucząc się w praktyce rozumienia zasad fizyki.

ZAJĘCIA W KAŻDYCH WARUNKACH

Nauka hybrydowa i edukacja zdalna z LEGO® Education

Prowadź bezpieczne i angażujące lekcje STEAM w szkole, w kształceniu na odległość, a także w ramach nauki hybrydowej. Poznaj praktyczne wskazówki, jak skutecznie realizować podstawę programową w różnych warunkach nauczania.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się, na czym polega nauka hybrydowa i jak skutecznie prowadzić zajęcia.

Zainspiruj się gotowymi pomysłami na hybrydową naukę STEAM z LEGO® Education.

WAŻNE

Aktualizacja aplikacji LEGO® Education SPIKE 3

To niewątpliwy zaszczyt przedstawić Państwu nową odsłonę aplikacji LEGO® Education SPIKE™ App. Nowa aktualizacja pozwala na znacznie szybsze łączenie się kostki z tabletami i komputerami oraz programowanie tekstowe w języku Python.

Co się zmieniło?

Aplikacja LEGO® Education SPIKE 3 zastąpiła poprzednią wersję (Legacy). Nowa odsłona optymalizuje i przyspiesza proces bezprzewodowego łączenia huba z urządzeniem. Ponadto programowanie z pomocą bloków jest łatwiejsze.

Dowiedz się więcej o zmianach po aktualizacji
WYJDŹ NAPRZECIW UMIEJĘTNOŚCIOM PRZYSZŁOŚCI

Programuj w Pythonie

Nowa aplikacja SPIKE 3 to potężne narzędzie, które umożliwia programowanie w języku tekstowym Python. Dzięki temu, masz jeszcze więcej możliwości nauki i rozwoju swoich pomysłów! Poznajcie tajniki Pythona i wyprowadźcie swoje projekty z zestawami LEGO® Education SPIKE™ Prime na jeszcze wyższy poziom.

Zobacz scenariusze lekcji z Pythonem

LEGO, logo LEGO, logo DUPLO i SPIKE oraz MINDSTORMS są znakami towarowymi należącymi do Grupy LEGO. Wykorzystano za pozwoleniem. ©2024 The LEGO Group.

Z dumą informujemy, że system zarządzania Moje Bambino spełnia wymagania międzynarodowych standardów ISO 9001 i ISO 14001. Potwierdziliśmy to uzyskując Certyfikat niezależnej jednostki SGS z akredytacją UKAS. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że jakość dostarczanych przez nas wyrobów i usług jest na najwyższym poziomie.

Firma Moje Bambino od początku swojej działalności aktywnie włącza się w ochronę środowiska i z każdym rokiem wyznacza nowe ambitne cele. Potwierdzeniem naszych proekologicznych działań jest otrzymanie certyfikatu FSC® dla niektórych naszych wyrobów. Zależy nam, by pozyskiwane drewno do produkcji naszych mebli nie naruszało bogactw biologicznych i struktury lasów.
Forest Stewardship Council® (Rada ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej) jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację lasów oraz wyrobów z drewna i papieru. To międzynarodowa organizacja not-for-profit i jednocześnie członek ISEAL – globalnego stowarzyszenia systemów norm społecznych i środowiskowych. Jesteśmy dumni, że część naszych wyrobów posiada certyfikat FSC®, zwłaszcza że są to meble użytkowane przez dzieci w placówkach dydaktycznych.
Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedzialny biznes to także świadoma polityka środowiskowa a duża firma z wieloletnim doświadczeniem, jaką z pewnością jest Moje Bambino, powinna być przykładem najwyższych standardów ekologicznych. Zawsze staramy się, by w Państwa ręce trafiają produkty najwyższej jakości.

Firma Moje Bambino otrzymała certyfikat FSC C172044

Chcesz przetestować rozwiązania LEGO®Education w praktyce?
Zapraszamy do naszej przestrzeni showroom’u LEGO®Education w siedzibie Moje Bambino. Zadzwoń i umów się:  (+48) 880 789 222

zestaw klocków lego education bricq motion prime
show room lego w firmie moje bambino, duże pomieszczenie z meblami, na których stoją zestawy lego w pudełkach, dziewczyna na podłodze skłąda model z lego przy stoliku
show room lego w firmie moje bambino, szafki z białymi drzwiami, na których stoją zestawy lego w pudełkach
show room lego w firmie moje bambino, duże pomieszczenie z meblami, na których stoją zestawy lego w pudełkach
model z klocków lego ludzik w czerwonej koszulce podnoszący ciężar, chłopiec składa model na białym stoliku