LEGO® Education

LEGO® Education DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Poznaj edukacyjne rozwiązania i system nauczania LEGO® Education, dzięki którym poprowadzisz ciekawe i kreatywne zajęcia w przedszkolu i w szkole. Klocki edukacyjne LEGO® Education pozwalają dzieciom na zdobywanie praktycznych doświadczeń i naukę przez zabawę na każdym poziomie nauczania. Wykorzystanie edukacyjnych walorów zestawów LEGO® DUPLO® w przedszkolu wspiera rozwój społeczny, emocjonalny i językowy, a także zachęca najmłodszych do podejmowania twórczej aktywności i stanowi przystępne wprowadzenie w świat matematycznych pojęć, kodowania i przedmiotów STEAM.
Zestaw edukacyjny LEGO® Education dla szkół podstawowych wprowadza uczniów w świat programowania i zaznajamia ich z podstawowymi pojęciami związanymi z inżynierią i projektowaniem. Gotowe pomysły na lekcje łączą teoretyczną wiedzę z praktycznym doświadczeniem w obszarze przyrody, ekologii czy środowiska. Dzięki temu LEGO® Education stanowi sprawdzoną pomoc do pracowni przedmiotowych m.in. informatyki, biologii, geografii czy fizyki.
LEGO® Education to także propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej. Najnowsze rozwiązanie od LEGO® Education na rynku umożliwia wykorzystanie inteligentnych klocków i intuicyjnej aplikacji do tworzenia dynamicznych konstrukcji, poszukiwania nowych rozwiązań inżynieryjnych i odnoszenia sukcesów w robotyce na lekcjach i zajęciach pozaszkolnych.
LEGO® Education to także jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi dydaktycznych do nauki programowania, inżynierii i robotyki w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Nieskończenie wiele możliwości budowania zaawansowanych projektów i rozszerzania pracy z klockami konstrukcyjnymi o dodatkowe zestawy uzupełniające i rozszerzające pozwala na wiele godzin pełnych pasji i zaangażowania lekcji.
System klocków edukacyjnych LEGO® Education to kompleksowe wsparcie dla nauczyciela i edukatora. Gotowe zestawy klocków do szkół i przedszkoli, podręczniki z pomysłami na lekcje, scenariusze zajęć po polsku i karty inspiracji to tylko wybrane zalety korzystania z edukacyjnych zasobów LEGO® Education. Praktyczne warsztaty LEGO, filmy instruktażowe i bezpłatne materiały online do wykorzystania na zajęciach dają jeszcze więcej możliwości prowadzenia ciekawych, dynamicznych i angażujących zajęć w przedszkolu i w szkole podstawowej.
Szukasz edukacyjnych klocków LEGO® Education w atrakcyjnych cenach? Sprawdź nasza ofertę.