Czas realizacji

dostawa_5_dni_w_moje_bambino.png
  • Jeśli potrzebują Państwo otrzymać towar szybciej, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia odpowiedniego terminu (biuro@mojebambino.pl, 0 801 577 544).
  • W przypadku chwilowej niedostępności części zamówionych przez Państwa produktów, dosyłany towar dostarczany jest na koszt Firmy Moje Bambino Sp. z o.o.
  • Zamówienia na meble i place zabaw są potwierdzane przez Firmę Moje Bambino, z jednoczesnym podaniem przewidywanego terminu dostawy.
  • Duże zainteresowanie naszą ofertą meblową powoduje, że czas dostawy może potrwać do 10 tygodni. Jednocześnie informujemy, że wysyłkę dostępnych produktów realizujemy do 21 dni.
  • Szczegóły dotyczące dostawy towarów znajdą Państwo w Regulaminie.

Koszty i warunki dostawy

transport_lodz_dostawa_gratis_moje_bambino.png
transport_powyzej_150.png
transport_ponizej_150_gratis_mojebambino.png

Zamówienia na meble i place zabaw są potwierdzane przez Firmę Moje Bambino, z jednoczesnym podaniem przewidywanego terminu dostawy (dużym ułatwieniem będzie dla nas podanie przez Państwa adresu e-mail). W przypadku chwilowej niedostępności części zamówionych przez Państwa produktów, dosyłany towar dostarczany jest na koszt Firmy Moje Bambino Sp. z o.o.

Faktura dołączona jest zawsze do przesyłki w specjalnie oznaczonej kopercie.

Formy płatności

platnosci_przelew.png
platnosci_gotowka.png
platnosci_www.png

Podstawowe formy płatności to pobranie oraz przelew.

Placówki publiczne:

  • Przelew 14 dni
  • Pobranie na życzenie Klienta

Pozostali Klienci:

  • Pobranie
  • Przelew 0 dni

Montaż

montaz_multimedia.png
montaz_meble_mojebambino.png
montaz_plac_zabaw_mojebambino.png

W celu podwyższenia jakości obsługi wyszliśmy inicjatywą utworzenia nowego działu Serwisu. Grupa serwisantów jest do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek potrzeb służy pomocą na miejscu, w Państwa placówkach.

Nasi pracownicy zmontują wyposażenie szybko, dokładnie i profesjonalnie, udzielą informacji o sposobie jego użytkowania. Jeśli będą Państwo zainteresowani usługą montażu mebli, prosimy o taką informację podczas składania zamówienia.

Usługa montażu podlega dodatkowej opłacie ustalanej indywidualnie.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę