Pomoce do edukacji wczesnoszkolnej

Pomoce dydaktyczne do nauczania dzieci w klasach młodszych szkoły podstawowej w ramach edukacji wczesnoszkolnej.

Pierwszy etap nauczania jest szczególne ważny nie tylko dla dzieci, które muszą dzielnie stawić czoła nowym wyzwaniom, ale także dla nauczycieli, którzy starają się rozbudzić w młodych ludziach chęć do nauki, stworzyć warunki do większej ich koncentracji na omawianym materiale edukacyjnym a równocześnie zachęcać uczniów do rozwijania drzemiących w nich pasji. By sprostać tym karkołomnym wymaganiom, nauczyciele nauczania początkowego potrzebują wsparcia w postaci sprawdzonych pomocy dydaktycznych. Sklep Moje Bambino posiada szeroko zakrojoną ofertę pomocy edukacyjnych, które są dedykowane właśnie do edukacji wczesnoszkolnej w klasach 1 – 3.
Uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej chętnie korzystają z pomocy, które obrazują im poznawany temat i mogą go utrwalić w różnorodny sposób, także przez zabawę. Bardzo pomocny jest alfabet, gdzie literki można przyczepiać na różnego rodzaju tablicach a z czasem układać z nich wyrazy, a także pomoce do glottodydaktyki. Motorykę rączki usprawnią dzieciom ćwiczenia na specjalnych tabliczkach ze szlaczkami czy małe piaskownice a przy okazji będzie to dla nich ciekawa zabawa. Pierwsze matematyczne trudności przezwyciężą mali uczniowie z kolorowymi liczmanami, liczydłami czy zestawami PUS oraz Paletą. Pomoce edukacyjne z naszego sklepu internetowego wspierają także naukę przyrody, języka obcego i pomagają stawiać pierwsze kroki w kodowaniu i programowaniu. Warte podkreślenia są pomoce wspierające rozwój emocjonalny i społeczny młodego człowieka a także liczne pomoce logopedyczne. Te wszystkie pomoce i wiele innych znajdą Państwo na stronach naszego sklepu internetowego.
Równie ważne w ofercie Moje Bambino, co tradycyjne pomoce dydaktyczne są  programy multimedialne dla klas 1 -3, z których uczniowie mogą korzystać na komputerach i tablicach interaktywnych.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pomocy edukacyjnych skierowaną do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej jednocześnie podkreślając wysoką jakość i różnorodność naszych produktów.