Multimedialne programy dydaktyczne dla klas 1-3

Nowoczesne programy multimedialne do szkół znakomicie sprawdzają się w roli urozmaicenia codziennych zajęć lekcyjnych. W naszej ofercie można znaleźć propozycje z wielu przedmiotów, które poruszają zarówno zagadnienia z podstawy programowej, jak i wiadomości dodatkowe. Dzięki multimedialnym materiałom z łatwością można rozbudzić w dziecku chęć do pogłębiania konkretnych zagadnień. Udostępniamy zarówno propozycje dla klas 1-3, jak i w innych kategoriach programy dedykowane starszym uczniom. 


Zachęcamy do zapoznania się z bogatym wyborem naszych multimedialnych materiałów edukacyjnych. Poszczególne pozycje mogą być efektywnym wprowadzeniem między innymi do nauki języków obcych, nauki kodowania czy przeprowadzania działań matematycznych. W ofercie znajdują się programy edukacji wczesnoszkolnej w formie zestawów interaktywnych gier, które znakomicie motywują do wspólnej nauki poprzez zabawę. Dostępne programy multimedialne sprawdzą się zarówno w przypadku nauki w mniejszych, jak i większych grupach dzieci. 


Nasze propozycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród nauczycieli klas początkowych. Można u nas zamówić programy dydaktyczne, które łączą w sobie merytoryczny przekaz z atrakcyjną oprawą wizualną. Kolorowa grafika i multimedialne efekty znakomicie przyciągają uwagę każdego ucznia, zachęcając do dalszej nauki. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oferowanych zestawów. Wśród najpopularniejszych pozycji warto wyróżnić programy z serii Magiczny Dywan, które są znakomitym wyborem dla młodszych i starszych uczniów.