Pomoce Moje Bambino

Pomoce do edukacji wczesnoszkolnej Moje Bambino

Edukacja wczesnoszkolna jest pierwszym etapem nauki dzieci w szkole. Przygotowaniu do kolejnych etapów nauki w szkole służą między innymi specjalnie zaprojektowane pomoce do edukacji wczesnoszkolnej Moje Bambino. Takie materiały dydaktyczne tradycyjne i programy multimedialne są znakomitym sposobem na rozwijanie u dzieci narządu mowy, słuchu czy orientacji przestrzennej.

Oferujemy szeroki wybór produktów, które są przeznaczone do realizacji różnorodnych celów dydaktycznych. Pomoce edukacyjne Moje Bambino to materiały, które wspierają pracę nauczyciela. Oferta obejmuje takie pomoce jak karty do ćwiczeń motoryki, narządów artykulacyjnych czy programy terapeutyczne, multimedialne do poznawania świata dźwięków i uczące dzieci logicznego myślenia, pamięci, szeregowania i klasyfikowania, a także karty magnesów przystosowane do pracy z mapą Polski, plansze i kartoniki do nauki rzeczowników, przymiotników czy alfabet z obrazkami.

Pomoce Moje Bambino to nieocenione materiały dydaktyczne, niezwykle przydatne na zajęciach lekcyjnych, pozalekcyjnych i logopedycznych. Dzięki ich wykorzystaniu dzieci ćwiczą rozumienie mowy, ubogacają swoje słownictwo, ćwiczą koordynację wzrokowo- ruchową, poznają nowe zagadnienia i uczą się kreatywności. Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty, dlatego warto w nasze pomoce zainwestować.