Wydawnictwa i publikacje dla najmłodszych

Czytanie, śpiewanie czy zabawy słowne i manualne z dzieckiem to nie tylko rozrywka, ale także podstawa prawidłowego rozwoju intelektualnego najmłodszego słuchacza czy czytelnika.


Literatura i zabawy dla najmłodszych

Dzięki książkom dla dzieci z Moje Bambino maluchy mają szansę rozwinąć kreatywne myślenie, utrwalić słownictwo i poszerzyć krąg poznawczy. Wspólne czytanie, śpiewanie piosenek, zabawy słowem oraz gry budują relacje, zacieśnia więzi rodzinne i otwiera przed dzieckiem świat czytelnictwa i poznania, do którego w przyszłości zechce samo sięgnąć. W naszym sklepie proponujemy książki dla dzieci w różnym wiek, które rozwijają, uczą i bawią. W ofercie znajdują się najbardziej wartościowe pozycje, z pięknymi ilustracjami, które przemawiają do wyobraźni małych czytelników.


Pomysły na wspólne zabawy muzyczne

Moje Bambino oferuje także szeroką gamę śpiewników dla dzieci i młodzieży oraz zbiory muzycznych zabaw dla najmłodszych. Dzięki ofercie najmłodsi mogą zapoznać się z klasykami muzyki poważnej czy muzyki filmowej, które w przystępny i ciekawy sposób wprowadzają dzieci do świata niezapomnianych przeżyć. Wydawnictwa i publikacje do edukacji wczesnoszkolnej o tematyce muzycznej są ważnym elementem wspierającym początki edukacji.


Literatura fachowa i zbiory ćwiczeń

Wśród publikacji znajdziecie Państwo zestawy tematycznych ćwiczeń z dziećmi i pomysłów na ich realizację, z przeznaczeniem dla nauczycieli i wychowawców. Wśród propozycji znajdują się:

  • zabawy z zakresu percepcji słuchowej, motoryki, logopedii,
  • układanki z zakresu nauki języka polskiego, słowotwórstwa i gramatyki,
  • kompendia wiedzy, wydawnictwa i publikacje do edukacji wczesnoszkolnej, jak również zalecenia jak ciekawie poprowadzić lekcje i zmotywować dzieci do sukcesywnej pracy.