Lustra logopedyczne, zasłonki

Lustra logopedyczne do szkoły podstawowej

Logopedia jest dziedziną nauki, która zajmuje się leczeniem zaburzeń mowy. Aby jednak terapia była skuteczna, potrzebne są odpowiednie narzędzia pracy i akcesoria dydaktyczne, takie jak lustra logopedyczne. Dzięki takim pomocom terapeuta może skutecznie pracować z dzieckiem nad jego wadą wymowy, co wpływa na jego prawidłowy rozwój mowy i komunikacji.

Nasz sklep oferuje lustra do logopedii, które zostały wykonane bardzo starannie i estetycznie. Posiadamy je w różnych wariantach, zarówno modele z ramą ze sklejki, które można wygodnie zamocować do ściany, jak i lustra z drewnianą ramą z podpórką. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb logopedy. Na szczególną uwagę zasługuje lustro logopedyczne tryptyk, które wyposażone jest w ruchome skrzydła. Pozwala ono na bardzo dokładną obserwację aparatu mowy w trakcie terapii logopedycznej, a także innych ważnych funkcji poznawczych. Lustro logopedyczne typu tryptyk jest bardzo praktyczne: można je wygodnie złożyć, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca.

Każde lustro logopedyczne w sklepie Moje Bambino jest produktem wysokiej jakości, które zostało specjalnie zaprojektowane do zajęć w gabinecie w szkole lub w domu. Doskonale się sprawdza jako wsparcie podczas terapii. Dziecko może w nim obserwować wyraz swojej twarzy podczas wykonywania ćwiczeń i prawidłowo wykonywać polecenia logopedy. Szkoła podstawowa to miejsce, gdzie takie lustro doskonale się sprawdzi, ponieważ będzie efektywnym narzędziem pracy logopedy, a dla dziecka przyjemnym uzupełnieniem zajęć.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę