Sprzęt kuchenny AGD

Akcesoria i sprzęt gastronomiczny (AGD) na stołówkę szkolną

W kategorii tej prezentujemy akcesoria i sprzęt gastronomiczny przeznaczony do użytkowania w takich placówkach jak przedszkola oraz szkoły. Dostępne są tutaj produkty typowo kuchenne jak piece czy krajalnice oraz niezbędne do ich funkcjonowania akcesoria. Wyposażenie stołówki szkolnej powinno zapewnić komfort pracownikom, bezpieczeństwo osobom znajdującym się w stołówce, a także możliwość przygotowywania wartościowych, odżywczych i smacznych potraw. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się tylko produkty najwyższej jakości wykonane z najlepszych materiałów.
Znajdujący się w ofercie naszego sklepu sprzęt AGD na stołówkę, taki jak kuchenki, lodówki czy też zmywarki musi być bardzo trwały, ponieważ podczas użytkowania poddawany jest dużemu obciążeniu pracą. Z tego powodu też muszą to być wytrzymałe, niezawodne i tanie w eksploatacji urządzenia. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo wytrzymałego materiału o cenionych przez pracowników kuchni właściwościach. Stal nierdzewna jest odporna na działanie wody, nie powstają na niej ogniska rdzy. Po drugie nie przejmuje ona zapachów przygotowywanych potraw i jest łatwa do utrzymania w czystości.
Jadalnia szkolna to specyficzne miejsce, gdzie posiłki wydawane są w szybkim tempie, dlatego też muszą one być zawsze ciepłe i gotowe do podania. Oferowane przez nas profesjonalne elementy wyposażenia kuchni pozwalają na sprawne przygotowanie dużej ilości jednostkowych posiłków, w krótkim czasie. Wszystko to odbywa się bez utraty jakości dań, ich smaku czy też walorów estetycznych.
Sprzęt kuchenny oferowany w tej kategorii spełnia wszystkie obowiązujące w naszym kraju standardy związane z żywieniem zbiorowym, posiada odpowiednie atesty i jest bezpieczny zarówno dla pracowników kuchni, jak i dzieci i młodzieży, którym będzie służył. Są to w pełni profesjonalne urządzenia, dzięki którym dzieci w wielu szkołach mogą liczyć na pożywne śniadania, oraz smaczne i zdrowe obiady.
Tego rodzaju sprzęt gastronomiczny może być konfigurowany na podstawie indywidualnych potrzeb danej placówki oświatowej, poszczególne elementy mogą być ze sobą zestawiane, tak by stworzyć najlepiej pasujący zestaw dla danej kuchni, stołówki czy szkoły. Naszym zadaniem jest zaoferowanie klientom najlepszych na rynku rozwiązań gastronomicznych, w atrakcyjnych i przystępnych cenach. Przy naszej pomocy stworzą Państwo kuchnię idealną, warto zatem zapoznać się z naszą bogatą ofertą sprzętu gastronomicznego.