Zaplecze gospodarcze i administracja

Regały, szafy i inne funkcjonalne meble na zaplecze szkolne

Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym mogą Państwo nabyć nie tylko meble pozwalające na aranżację sal zajęciowych czy funkcjonalne i dobre jakościowo meble ogrodowe. Oferujemy również praktyczne meble na zaplecze szkolne, które charakteryzują się przede wszystkim najwyższą jakością. Solidne wykonanie z wytrzymałych materiałów jest gwarantem długiej żywotności proponowanych przez nas artykułów, wśród których znaleźć można między innymi regał na zaplecze dostępny w licznych odsłonach.

Zapewniamy między innymi szafy metalowe w różnych odsłonach kolorystycznych, które zostały wyposażone w zamek kluczowy. Ponadto posiadamy w sprzedaży szafki kartotekowe, których szuflady zainstalowane zostały na prowadnicach kulkowych teleskopowych, z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Dodatkowo oferujemy szafki na klucze, podkładki pod buty, zapewniające wygodę użytkowania kanapy, a także wieszaki czy kosze na śmieci zaprojektowane w uniwersalny i nowoczesny sposób.

Dbamy o zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy asortyment o nowe propozycje charakteryzujące się funkcjonalnością, ponadprzeciętną wytrzymałością oraz uniwersalnym designem. Polecane przez nas szafy na zaplecze w placówce oświatowej z pewnością znajdą zastosowanie również w urządzanym przez Państwa pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje również korzystna cena każdej z naszych propozycji. Zapraszamy do skorzystania z oferty i wybrania odpowiednich dla Państwa mebli na zaplecze.