Aranżacje z meblami Flexi

Meble szkolne Flexi świetnie sprawdzą się do aranżacji sali lekcyjnej. Dedykowane są zwłaszcza dla młodszych uczniów, w wieku do 12 roku życia.

Różnorodność szafek oraz szeroka gama kolorystyczna frontów mebli sprawia, że uczniowie mogą spędzać czas w atrakcyjnej wizualnie, ale i funkcjonalnej sali szkolnej. Dla każdego ucznia można wygospodarować półeczkę lub szufladę na indywidualne przybory plastyczne czy podręczniki. Dzięki estetycznie wykonanym tyłom wszystkie szafki można ustawiać także na środku sali – nie tylko pod ścianą co oczywiście zwiększa możliwości aranżacyjne większych sal lekcyjnych. Dodatkowo szafki Flexi 1/8 koła pozwalają na ustawianie mebli w kształcie koła lub fali pozwalając jeszcze ciekawiej dzielić przestrzeń sal szkolnych w młodszych klasach. Nadstawki na szafki będą świetnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy wysokich mebli szkolnych.

Do sali wyposażonej w meble Flexi można dobrać stoły szkolne o różnych kształtach, kolorystyce oraz różnej wysokości. Warto także rozważyć wersje mebli i stołów na kółkach, dzięki którym bardzo łatwo i szybko będzie można przemeblować salę szkolną do zajęć grupowych. W ofercie Moje Bambino dostępne są także gotowe zestawy mebli Flexi, co ułatwi aranżacje sali w szkole.

Meble dedykowane do szkoły Flexi wykonane są z płyty laminowanej grubości 18 mm w tonacji brzozy, z obrzeżami multiplex, uzupełnione detalami wykonanymi z kolorowej płyty laminowanej oraz płyty MDF. Szafki mają trzy rodzaje podstaw: cokół, kółka oraz metalowe nóżki.

Zapraszamy do zapoznania się z aranżacjami na przestrzeń w salach szkolnych.

Biblioteka i czytelnia Flexi
WIZ-BIB-FL-0001
Świetlica Flexi
WIZ-SZK-FL-0003
Pracownia informatyczna
WIZ-SZK-MB-0013
Mobilna sala szkolna Flexi
WIZ-SZK-FL-0002
Klasa szkolna Flexi
WIZ-SZK-FL-0001

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę