Tablice, gabloty szkolne

Gabloty szkolne oraz tablice ogłoszeniowe i informacyjne

Gabloty szkolne to przydatne meble, w których umieścimy wszystkie niezbędne informacje dotyczące zajęć, płatności, planów lekcji i wszystko to, co powinny wiedzieć dzieci oraz ich rodzice. W naszym sklepie prezentujemy Państwu gabloty o różnych wielkościach z bezpiecznym szkłem, pleksą lub bez niej, a przede wszystkim dopasowane do warunków wewnętrznym lub zewnętrznych.

Gablota szkolna dobra na wszystko

Pozwala stworzyć idealne miejsce na dodawanie ogłoszeń, ale również sprawdzi się jako punkt sukcesów naszych uczniów. Umieszczone w nich medale, puchary czy dyplomy będą godnie zaprezentowane, a ponadto zabezpieczone przed uszkodzeniami i kurzem. Cena gabloty zależna jest oczywiście od rozmiarów. Dbamy o to, by każda z nich była bezpieczna w użytkowaniu i nie sprawiała zagrożenia uczniom. Wyboru można dokonać na te zewnętrzne, które dzięki wodoszczelnym materiałom zabezpieczą wszystkie ogłoszenia przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowe zamknięcie na kluczyk chroni przed zniszczeniem zawartości, a użyte bezpieczne szkło gwarantuje, że nie sprawi nikomu krzywdy nawet podczas stłuczenia. Do wnętrza sprawdzi się gablota informacyjna korkowa, tekstylna lub suchościeralna. Tablice ogłoszeniowe szkolne to funkcjonalny i przydatny w organizacji, ale także przymusowy element każdej szkoły.

Gablota ogłoszeniowa na korytarz i do klasy

Gabloty w formie tablic sprawują się znakomicie nie tylko w korytarzach. Umieszczenie ich w klasie będzie również motywacją do tworzenia przez dzieci własnych aranżacji dotyczących na przykład danego przedmiotu. Nauczycielom posłuży również do umieszczania ważnych informacji, które ułatwią naukę podopiecznym. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są gabloty suchościeralne. Wykorzystywane zamiast tablicy ułatwiają pracę. Użyty na nich marker ściera się ściereczką lub gąbką, a w odróżnieniu od tablic kredowych nie pozostawia pyłu ani nie brudzi. W gablotach możemy również umieścić prace dzieci, dzięki czemu rodzice odbierając swoją pociechę, na bieżąco będą kontrolować jej umiejętności manualne.