Dywany i wykładziny

Wykładziny i dywany do szkoły.

Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom przebywającym na terenie placówki edukacyjnej jest priorytetem dla kadry zarządzającej. Bezpieczeństwo i higiena pracy w szkolnictwie regulowane są licznymi ustawami i rozporządzeniami, które dyrekcja i nauczyciele są winni przestrzegać. Jednym z ważniejszych punktów mówi o doborze sprzętu posiadającego odpowiednie atesty, certyfikaty, a także spełniające określone przepisami prawa normy przyjęte za właściwe. Poza odpowiednim wyposażeniem sal lekcyjnych w certyfikowane meble istotną rolę i funkcję odgrywa wybór wykładziny do szkoły z atestem.

Nasz sklep, na tle innych wyróżnia preferencyjna cena i szeroki wybór.

Dywany do szkoły poza najistotniejszą funkcją bezpieczeństwa muszą spełniać także inne ważne normy. Przede wszystkim dywany i wykładziny szkolne powinny być trwałe, czyli wykonane z takich materiałów, które będą odporne na ścieranie. Pamiętajmy, że po korytarzach szkolnych codziennie przemieszcza się kilkaset uczniów, nauczycieli, a także pozostałych pracowników placówki.

Wykładziny szkolne muszą być także wykonane z takich materiałów, aby utrzymanie ich w należytej czystości było stosunkowo łatwe. Powinny być wykonane z jak najbardziej naturalnego materiału, a także winny posiadać właściwości antystatyczne i antyalergiczne. Dywany i wykładziny przeznaczone do pomieszczeń ze średnią i dużą częstotliwością ruchu powinny być również odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie pruć się, posiadać odpowiedni poziom wilgotności. Każdy z naszych produktów spełnia wyżej wymienione wymagania.