Piłki dla maluchów

Piłki dla maluchów do zabaw

Żłobek to miejsce, w którym dzieci nie tylko bawią się, ale także rozwijają szereg umiejętności. Właśnie dlatego w miejscu przebywania niemowląt powinny znajdować się zabawki, które charakteryzują się przede wszystkim trwałością, starannym wykonaniem, ale także funkcjonalnością. Jedną z naszych propozycji są piłki dla maluchów dostępne w wielu różnorodnych odsłonach.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znalazły się między innymi żelowe piłki przeznaczone do ćwiczeń zręcznościowych, rozwijania funkcji motorycznych, jak również terapii dłoni. Dzięki piłeczkom tego rodzaju możliwe jest polepszenie funkcji chwytnej dłoni, a dodatkowo mają one właściwości antystresowe. Cechą charakterystyczną piłek jest to, że zawsze powracają do swojego pierwotnego kształtu. Inną opcją są piłki sensoryczne wykonane z miękkiej gumy, wypełnione małymi kuleczkami lub piaskiem. To niezwykle interesująca propozycja, która z pewnością zainteresuje małych ludzi w żłobku. Ponadto zapewniamy piłki dla maluchów przeznaczone do zabawy oraz nauki raczkowania. W gąszczu piankowych obręczy została w nich ukryta piłeczka z dzwoneczkiem, która na pewno zainteresuje niemowlęta i skłoni do przemieszczania się za słyszanym przez nie dźwiękiem.

Chrupiące, świecące czy kolczaste piłki dla najmłodszych dzieci na pewno zapewnią im wielogodzinną zabawę nie tylko w przedszkolu czy żłobku, ale także w domu. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług, gwarantując najwyższej jakości produkty w świetnych cenach.