Szafki na plecaki

Szafy i szafki na podręczniki do szkół podstawowych oraz liceum i technikum.

Uczniowie w ciągu tygodnia mają bardzo dużo różnych przedmiotów a przez to i liczba a przede wszystkim ciężar zeszytów i podręczników, które muszą nosić do szkoły jest olbrzymi. Część z nich nie potrzebnie wędruje na plecach dzieci w tę i z powrotem. Mogą poczekać w szkole na kolejne zajęcia. Dziś już obowiązkiem szkoły jest zapewnienie uczniom indywidualnych szafek na podręczniki by odciążyć młode organizmy od noszenia niepotrzebnych ciężarów.

Szafy na książki i podręczniki często stoją na szkolnych korytarzach a wielkość ich pojedynczych skrytek często zależy od możliwości lokalowych placówki dydaktycznej. Szkoły mogą zaopatrzyć się w metalowe szafki na podręczniki lub szafki wykonane z płyty meblowej. Sklep Moje Bambino oferuje szafy skrytkowe zarówno z płyty meblowej, jak i metalowe o solidnej konstrukcji i dużej sztywności drzwiczek. Bogata kolorystyka szaf pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza zarówno w stonowanej stylistyce jak i z intensywnymi akcentami kolorystycznymi.

Szafki na podręczniki dla uczniów zwykle posiadają zamykanie na klucz.

W ofercie sklepu znajdują się także otwarte oraz mobilne szafki na plecaki, które mogą być wykorzystywane na szkolnej świetlicy, stołówce czy w bibliotece. Wprowadzają one ład i porządek a przez to zwiększają bezpieczeństwo dzieci w szkole.

Jeśli potrzebują Państwo solidnych szafek na plecaki dla uczniów zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.