Zabezpieczenia dla dzieci w żłobku

Zabezpieczenia, osłony i bramki ochronne

Małe dzieci to czysty żywioł, energia i ciekawość świata. Nie w głowie im myślenie o skutkach nieuważnego biegania a te, które dopiero uczą się chodzić, nie zwracają uwagi na wszechobecne kanty i narożniki. Maluchy uwielbiają poznawać świat otwierając szafki i szuflady, w których niekoniecznie znajdują się przedmioty, z którymi powinny mieć kontakt. Z myślą o najmłodszych proponujemy Państwu bramki ochronne dla dzieci, zabezpieczenia do mebli, osłonki na grzejnik oraz do gniazdek elektrycznych.

Bramki zabezpieczające dla dzieci z systemem podwójnego ryglowania stanowią bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, kiedy chcemy uniemożliwić naszej pociesze niekontrolowany wstęp do dalszych pomieszczeń. Dzięki nim dziecko nie wejdzie również samo na schody. Nad zdrowiem dziecka czuwają także specjalnie zaprojektowane łapki, które zapobiegając zamknięciu drzwi, eliminują ryzyko przytrzaśnięcia palców. Podobną funkcję pełnią także stopery - umieszczone na podłodze, skutecznie zablokują ruch drzwi. Osłonki na narożniki i krawędzie ochronią dziecko przed poważnymi urazami głowy, a zabezpieczenia na szafki i szuflady ustrzegą je od zapoznania się z ich zawartością.

Oferowane w Moim Bambino produkty pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale również estetyczną, a nawet edukacyjną. Zabezpieczająca dziecko przed urazami osłona na kaloryfer nie musi być nudna. U nas znajdą Państwo ją wykonaną z drewna, zawierającą kolorowe elementy pomagające w ćwiczeniach sensorycznych i manipulowania. Rodzicom małych artystów, przejawiających żywe zainteresowanie malowaniem na na każdej powierzchni płaskiej, proponujemy zabezpieczenia na ściany w formie welurowych osłonek, które można przykleić w miejscach najbardziej newralgicznych. Produkty te sprawdzą się także w placówkach oświatowych, zwłaszcza na korytarzach czy w poczekalniach albo szatniach. Bardzo dobrym rozwiązaniem chroniącym ściany przed zabrudzeniem są także ozdobne naklejki, które umieszcza się przy gniazdkach i włącznikach.

Atrakcyjna cena w naszym sklepie na wszystkie zabezpieczenia zachęca do składania zamówień. Zapraszamy nie tylko rodziców małych dzieci, ale także placówki publiczne odwiedzane przez najmłodszych.