Masy plastyczne

Masa plastyczna i modelina dla maluchów w żłobku

Rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci jest niezwykle ważne. Wpływa pozytywnie na wyobraźnię oraz kreatywność. Zajęcia plastyczne wspaniale rozwijają zdolności manualne maluchów, dlatego już od najmłodszych lat warto zapoznać ich z modeliną czy masą plastyczną, które można wykorzystać już w żłobku.  
W sprzedaży posiadamy między innymi niezwykle łatwą w ugniataniu masę plastyczną przeznaczoną do modelowania. Produkt został stworzony specjalnie z myślą o użytkowaniu przez najmłodszych artystów. Przyjemna w dotyku masa nie wysycha i przez długi czas zachowuje świeżość. W naszym sklepie internetowym jest ona dostępna w praktycznym wiaderku do przechowywania. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że prezentowane produkty są zupełnie bezpieczne dla dzieci.
Niesamowicie miękka eko modelina dostępna jest w kilku zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, z których każdy znajdzie opcję odpowiednią dla siebie. Masa plastyczna dla maluchów z pewnością znajdzie zastosowanie w takich miejscach, jak żłobek czy przedszkole. Oferujemy produkty, które wyróżnia konkurencyjna cena, a także wysoka jakość. Każda proponowana przez nas modelina z pewnością dostarczy rozrywki na wiele godzin.
W naszej ofercie znaleźć można również miękką masę plastyczną znanej i lubianej marki Play-Doh. Dzieci mogą z niej wyczarować dosłownie wszystko, o czym tylko pomyślą. Tworzywo jest miękkie i łatwo poddaje się modelowaniu. Przechowywane w praktycznych tubach - nie wysycha oraz na długo pozostaje świeże. Wszystkie wymienione produkty idealnie sprawdzą się na zajęciach plastycznych, gdzie zostaną docenione zarówno przez dzieci, jak i przez ich opiekunów.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę