Środki do dezynfekcji i ochrony osobistej dla żłobków

Dezynfekcja powierzchni i ochrona osobista w żłobku

Dbanie o higienę jest niezwykle ważne, szczególnie w dużych skupiskach ludzkich, a tym bardziej miejscach, w których znajdują się dzieci. Żłobki to placówki, w których codziennie maluchy bawią się, spożywają posiłki, jak również załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo środki do dezynfekcji rąk i powierzchni dostępne w dobrych cenach, które pozwolą zadbać o czystość w każdym miejscu oraz każdej sytuacji. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Środki do dezynfekcji w żłobku powinny być bezpieczne, a jednocześnie wykazywać nie tylko działanie bakteriobójcze, ale także wirusobójcze. Proponowane przez nas płyny zostały przygotowane na bazie alkoholu etylowego. Skutecznie dezynfekują zarówno powierzchnie, jak i skórę, jednocześnie nie wysuszając jej dzięki zastosowaniu gliceryny. Polecane przez nas specyfiki dostępne są w dużych pojemnikach, wyróżniając się wydajnością oraz doskonałą skutecznością.

Oprócz preparatów dezynfekujących, w które powinien zaopatrzyć się przede wszystkim każdy żłobek, ale również wiele innych miejsc, w których codziennie przebywają maluchy, przygotowaliśmy również szeroki wybór dozowników (w tym także praktycznych dozowników łokciowych), uchwytów na rękawiczki, informatorów (jak należy właściwie myć oraz dezynfekować ręce), przyłbic czy maseczek. Polecamy również inne środki ochrony osobistej przygotowane w ramach oferty, które na pewno znajdą zastosowanie w każdej placówce opiekuńczej.