Wewnętrzne place zabaw do żłobka

Nowoczesne i solidne wewnętrzne place oraz kąciki zabaw dla dzieci w żłobku.

Po stronie żłobka leży zapewnienie warunków sprzyjających podejmowaniu aktywności ruchowej przez dzieci w okresie wczesnodziecięcym. Ruch to naturalna potrzeba rozwojowa, a jej realizację umożliwiają między innymi wewnętrzne place oraz kąciki zabaw. Sala zabaw ulokowana w środku żłobka stwarza wiele okazji do rozwoju fizycznego oraz motorycznego dziecka.

Place zabaw zorganizowane wewnątrz placówki umilą czas każdemu dziecku, stworzą nieograniczone pole do ruchu i spożytkowania energii. Odpowiednio wyposażone stanowią rozrywkę na długie godziny, która sprawi dzieciom ogromną radość.

Podczas projektowania wewnętrznych placów zabaw i kącików dla dzieci wyposażyliśmy je w wiele atrakcji. Każda z nich spełnia określoną funkcję, wpływając na rozwój motoryki, koordynacji wzrokowo-ruchowej, dojrzałości społecznej oraz kreatywności i wyobraźni dziecka. Dzięki zastosowaniu takich elementów jak baseny z piłeczkami, lustra, zjeżdżalnie, tunele, szafki, domki na drzewie, zjeżdżalnie, miękkie materace oraz elementy sensoryczne i manipulacyjne nasze kąciki wpływają na wszechstronny rozwój dzieci.

Oferujemy wewnętrzne place zabaw o różnej tematyce. Jedne z nich przyjmują postać łodzi podwodnej, inne domku skrzata, a jeszcze inne leśnej kryjówki czy też domku na drzewie. Dzięki różnorodności oferowanych przez nas wewnętrznych placów zabaw każde dziecko odnajdzie coś dla siebie. Dzieci będą mogły na chwilę stać się kapitanem statku, posiadać własną kryjówkę w domku na drzewie czy też przenieść się do podmorskiego świata.

Zabawa z rówieśnikami na pewno sprawi dzieciom dużo radości. Czas spędzony wspólnie z innymi sprawi, że maluszek nauczy się zabawy w grupie, komunikacji, a także rozwinie dojrzałość społeczną, ucząc się między innymi dzielenia zabawkami.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na zagwarantowanie bezpieczeństwa dzieci. Wszystkie kąciki wykonane zostały z bezpiecznych materiałów i posłużą placówce przez długi czas. Każdy element konstrukcji został zaprojektowany i wykonany z wielką starannością, co sprawia, że oferowane przez nas place zabaw są odporne na intensywne użytkowanie oraz wszelkie uszkodzenia, a jednocześnie łatwo poddają się pielęgnacji.