Parawany przedszkolne

Parawany dekoracyjne oraz parawany wyciszające do przedszkola

Parawany przedszkolne umożliwiają zorganizowanie najmłodszym atrakcyjnej zabawy oraz praktyczne i efektowne podzielenie przestrzeni. Stosując parawany w sali o dużej powierzchni, można w krótkim czasie i bez problemu wydzielić w przedszkolu przeróżne kąciki do zabawy.

Sklep internetowy oferuje parawany wyciszające w różnych wielkościach i do wyboru w kolorze szarym lub zielonym. Parawany akustyczne do przedszkola mocowane są na wytrzymałych i jednocześnie lekkich aluminiowych ramach i przystosowane do łączenia ze sobą pod dowolnym kątem. W każdym zestawie znajdują się podstawki i specjalne haczyki do łączenia parawanów. Montaż przenośnych parawanów jest bardzo łatwy i szybki.

Parawany wyciszające do przedszkola, zarówno niskie, jak i wysokie, doskonale tłumią dźwięki dochodzące z sąsiedztwa. W związku ze swoimi bezkonkurencyjnymi właściwościami akustycznymi znajdują zastosowanie nie tylko w żłobkach czy przedszkolach, ale również w szkołach czy w świetlicach. Funkcjonalność, estetyczne i solidne wykonanie, a przy tym atrakcyjna cena sprawiają, że parawany tłumiące hałas cieszą się dużą popularnością.

Parawany mogą także dekorować i urozmaicać przestrzeń do zabawy. Sklep dysponuje parawanami wysokimi i niskimi ze stelażem z drewna i z różnymi kolorowymi i lubianymi przez dzieci motywami, na przykład z tulipanem, balonem, statkiem, smokiem czy słoneczkiem. Bajecznie kolorowe parawany są dodatkowo wyposażone w praktyczne kieszenie na drobne zabawki. Ciekawe i bardzo atrakcyjne rozwiązanie stanowią też parawany z okienkiem, które stwarzają wymarzone warunki do zabawy w teatrzyk.