Tarcze ćwiczeń Paleta

Pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków - tarcze ćwiczeń

Sklep internetowy Moje Bambino poleca praktyczne pomoce dydaktyczne, jakimi są tarcze ćwiczeń dla przedszkolaków. Każdy zestaw zawiera kilka zabaw dostosowanych do możliwości percepcyjnych i intelektualnych dzieci w wieku przedszkolnym. Dziecko wykonując przedstawione w formie obrazkowej ćwiczenia, uczy się np. rozpoznawania kolorów, dobierania przedmiotów według określonych cech, takich jak wielkość, kształt, przeznaczenie. Niektóre zabawy polegają na łączeniu pasujących do siebie logicznie obrazków w pary lub wyszukiwaniu podobieństw i różnic pomiędzy przedmiotami.

Prezentowane przez nas tarcze do ćwiczeń stanowią znaczną pomoc dla pedagogów i nauczycieli przedszkolnych. Ułatwiają przeprowadzanie zajęć, uatrakcyjniają je i urozmaicają. Przedszkolaki chętnie korzystają z tarcz, traktując ćwiczenia jako rodzaj zabawy. Tego rodzaju pomoce dostępne są w dużej rozpiętości tematycznej, niektóre z nich wspierają ogólny rozwój dzieci, uczą spostrzegawczości, logicznego myślenia i zapamiętywania. Inne pomagają w nauce czytania lub doskonalą umiejętności przydatne w matematyce. W naszym asortymencie znaleźć można też egzemplarze poszerzające wiedzę dzieci z zakresu środowiska i ekologii.

Tarcze do ćwiczeń dla przedszkolaków wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów takich jak drewno oraz papier. Jednak należy pamiętać, że mniejsze elementy wchodzące w skład niektórych zestawów mogą nie być odpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą tych praktycznych pomocy edukacyjnych.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę