Tablice, gabloty do szkół

Tablice szkolne zielone i multimedialne oraz tablice informacyjnych do placówek edukacyjnych.

W klasach szkolnych coraz częściej tradycyjne zielone tablice szkolne wiszą obok interaktywnych tablic multimedialnych. Jedne i drugie są niezastąpione w placówkach dydaktycznych a w sklepie Moje Bambino znajdą Państwo ogromny wybór wysokiej jakości tablic szkolnych w różnej wielkości. Tablice dotykowy polecamy w zestawach z projektorami.
Oferujemy także szkolne tablice informacyjne, zarówno stojące, jak i wiszące, które można umieścić w placówkach edukacyjnych: w klasach, świetlicach, salach przedszkolnych oraz na korytarzach szkolnych. Przy dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu należy pamiętać, że tablica informacyjna do szkoły powinna być jak najbardziej funkcjonalna oraz cechować się wysoką estetyką, stanowiąc wizytówkę placówki.
Nasz asortyment obejmuje szkolne tablice korkowe w klasycznym kolorze, a także o bardziej wyrazistych odcieniach zieleni, błękitu oraz różu, które z pewnością ożywią przestrzeń. Część tablic korkowych, przeznaczonych do młodszych klas szkół podstawowych zdobią ciekawe aplikacje, wprowadzające cieplejszą atmosferę do pomieszczenia. Tablice welurowe doceni każdy nauczyciel, który wykorzystuje materiał dydaktyczny (litery, liczby, liczmany) posiadający z tyłu rzep. Ten sposób mocowania pomocy edukacyjnych jest bezpieczniejszy dla dzieci niż tradycyjne pinezki czy szpilki. Dwustronne ścianki moderacyjne suchościeralno-magnetyczne, po których można pisać oraz korkowe świetnie sprawdzą się wówczas, kiedy zachodzi potrzeba estetycznego podziału przestrzeni, a także zamieszczenia ogłoszeń, czy też dłuższych relacji z życia szkoły, obchodów dnia patrona albo ważnych rocznic. Do ścianek można dokupić kółka, które sprawią, że bez problemu będzie można je przestawiać w dowolne miejsce. Podobną mobilnością oraz uniwersalnością wykazuje się kredowa tablica obrotowo jezdna o właściwościach magnetycznych. Można po niej pisać, a także przyczepić np. mapkę czy inne materiały dydaktyczne. Warto zwrócić uwagę na przesuwane kolumnowe tablice szkolne kredowo-suchościeralne, pozwalające zaoszczędzić miejsce w klasie. Dzięki systemowi przesuwania wszystkie zapisane informacje pozostają widoczne dla uczniów, a prowadzący może w każdej chwili się do nich odwołać.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mojego Bambino. Atrakcyjna cena produktów pomoże w kompleksowym wyposażeniu w tradycyjne i multimedialne tablice Państwa liceum lub technikum.