Zabawki do ciągnięcia

Zabawki do ciągnięcia dla dzieci od 1 rż.

Zabawki do ciągnięcia dla niemowląt są jednymi z najpopularniejszych odpowiadających grupie wiekowej powyżej pierwszego roku życia. Nie mogło ich zabraknąć również u nas. Każda zabawka do ciągnięcia przedstawiona w ofercie, to wyrób wysokiej jakości, wykonany w trwały oraz bezpieczny sposób.

W sprzedaży posiadamy między innymi takie zabawki, jak auto do prowadzenia wraz z naczepą zapewnioną zwierzątkami wykonanymi z drewna. Zarówno auto, jak i naczepa zostały wyposażone w gumowe koła, dzięki czemu można je ciągnąć w lekki i bezproblemowy dla dziecka sposób. Inną opcją jest sympatyczny żółw wykonany z bezpiecznego dla małych dzieci tworzywa sztucznego, który z pewnością stanie się towarzyszem wielu zabaw nie tylko w domu, ale także w takich miejscach jak żłobek czy przedszkole. Jak wiadomo, dzieci uwielbiają zabawki drewniane. Drewniany krokodyl na sznurku na pewno umili każdy spacer, podobnie jak drewniana kurka z jajkami, która odpowiednia jest dla dzieci już od 1 roku życia.

Ponadto w naszym sklepie internetowym można znaleźć jeździk wykonany z drewna wyposażony w metalowe cymbałki, drewnianego pieska, który podczas spaceru wesoło merda ogonkiem czy auto, będące jednocześnie sorterem, w który można wkładać klocki o zróżnicowanych kształtach, opatrzone literkami. Dzięki temu dziecko, oprócz doskonałej zabawy, ma możliwość poznania kształtów, kolorów oraz liter.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Gwarantujemy korzystne ceny oraz szereg zróżnicowanych możliwości.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę