Szafki - kryjówki

Kryjówki i kabiny wyciszające dla dzieci

Bazy, kryjówki, fortece... kto z nas, dorosłych, nie tworzył ich w dzieciństwie? Niestety, z biegiem lat zapominamy, ile przyjemności dawała nam chwila samotności, miejsce, w którym możemy odpocząć od natłoku wrażeń. Tymczasem, dzieci nadal potrzebują takiego schronienia, może nawet bardziej, niż my - otacza ich znacznie więcej bodźców, niż dawniej. Małe, zaciszne, nieco zaciemnione miejsce daje poczucie bezpieczeństwa, stwarza warunki, jakie panowały w brzuchu mamy. Kryjówka dla dzieci to świetny pomysł na zaadaptowanie kącika w sali, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Kabiny wyciszające dla dzieci mogą służyć nie tylko jako miejsce do odosobnienia - z powodzeniem mogą one bawić się w kabinie wraz z rówieśnikami, co sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi. Ponadto, wspólna zabawa w takowej kryjówce to świetna okazja do odgrywania rozmaitych ról, gdzie kryjówka może stać się zamkiem, statkiem pirackim i co jeszcze tylko dziecięca wyobraźnia podpowie. Rozwija to kreatywność dziecka, jak i jego umiejętności społeczne. Takie kryjówki i kabiny wyciszające świetnie nadają się do przedszkola lub żłobka, sprawdzą się również w każdym dziecięcym pokoiku.
Nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroką gamę kryjówek i kabin wyciszających, które różni kolorystyka, rozmiar, funkcje czy cena, dlatego gwarantujemy, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie, my zaś gwarantujemy zadowolenie każdego dziecka.