Programy multimedialne do terapii SI

Programy multimedialne do placówek oświatowych

Rozwój nowoczesnych technologii zaowocował powstaniem nowych możliwości na wielu płaszczyznach - również z zakresu edukacji w placówkach przedszkolnych oraz szkolnych. Programy multimedialne, które oferujemy, to doskonałe pomoce naukowe, które znajdą zastosowanie szczególnie w przypadku dzieci z trudnościami w nauce. Edukacja włączająca w szkole jest niezwykle istotna i każda placówka oświatowa powinna otwierać się na odmienne potrzeby dzieci nie tylko niepełnosprawnych, ale także tych, które mają mniej zdolności lub przejawiają problemy z koncentracją.

Z myślą o dzieciach autystycznych przygotowaliśmy zestawy gier edukacyjnych oraz rehabilitacyjnych. Ich poziom dostosowany jest do zróżnicowanego stopnia dysfunkcji maluchów. Tego rodzaju pomoce naukowe doskonale stymulują zaburzone percepcje, usprawniają motorycznie, a także dają szansę na refulację emocji, ucząc ich wyrażania. Wśród bogatego asortymentu, który oferujemy osobom odwiedzającym nasz sklep internetowy, znajdują się również inne zbiory materiałów przeznaczone dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby i pragniemy dostarczać szereg różnorodnych rozwiązań, które będą charakteryzowały się skutecznością. Ciekawą opcją są również Magiczne Dywany, czyli rodzaj interaktywnych pomocy dydaktycznych przeznaczonych do gier, zabaw i ćwiczeń ruchowych. Tego rodzaju produkty rozwijają u dzieci dużą motorykę, pozytywnie wpływają na koordynację wzrokową i ruchową, spostrzegawczość, a także szybkość reakcji.