Parawany wyciszające do przedszkoli

Organizacja funkcjonalnie zagospodarowanej przestrzeni to jedno z podstawowych zadań placówek oświatowych. Temu celowi mogą służyć atrakcyjnie zaprojektowane, kolorowe parawany. Do przedszkoli i szkół nadają się idealnie, ponieważ dzięki nim można odpowiednio zaaranżować przestrzeń i stworzyć doskonałe miejsce do nauki, zabawy, prac plastycznych czy kącika teatralnego. Takie akcesoria są niezwykle praktyczne, gdyż można je złożyć i rozłożyć w razie potrzeby, dzięki czemu szybko stworzy się nowe kąciki tematyczne.

Nasz sklep online oferuje doskonałej jakości produkt, a jest nim parawan do przedszkola. W ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych modeli, które różnią się rozmiarami i mogą być jednobarwne lub z kolorowymi nadrukami zwierzątek lub innych motywów. Ich konstrukcja oparta jest na drewnianym stelażu, dzięki czemu są stabilne i wytrzymałe. Niektóre modele wyposażone są w praktyczne kieszonki do przechowywania przedszkolnych akcesoriów. Posiadamy także parawany wykonane ze sklejki, które posiadają elementy, wykonane z filcu.

Na uwagę zasługują parawany wyciszające z haczykami i drążkiem do ich łączenia pod dowolnym kątem. Ich konstrukcja opiera się na stalowej ramie, obciągniętej materiałem, a podstawę stanowią aluminiowe nóżki. Dostępne mamy także parawany akustyczne z kieszonkami, które uniemożliwiają docieranie hałasu do siedzącego przy stole dziecka. Oferowane produkty cechują się wytrzymałą i lekką konstrukcją, są szybkie w montażu i demontażu. Prezentują się bardzo atrakcyjnie i z tego względu będą piękną dekoracją każdego pomieszczenia.

Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja