Kredki, akcesoria do rysowania

Zestawy kredek ołówkowych lub pasteli do rysowania dla dzieci

Tradycyjne polskie kredki Bambino obecne są na rynku od końca XIX wieku. Są jednym z rozpoznawalnych naszych produktów; trudno obecnie o kogoś, kto nigdy nie trzymał w ręku jednej z naszych kredek świecowych albo ołówkowych i nie ma związanych z nimi dobrych wspomnień. Właśnie dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że nasze zestawy kredek dla dzieci nie mają sobie równych.
Oferujemy Państwu zestawy kredek dla dzieci w wielu wariantach: od klasycznych małych zestawów po 12, 18 albo 24 kolory dla pojedynczych maluchów do zbiorczych opakowań przeznaczonych do przedszkoli, szkolnych świetlic, na lekcji plastyki etc. Oprócz najbardziej znanych rozwiązań takich jak: kredki ołówkowe i świecowe, znaleźć również można niejeden zestaw plastyczny firmy Bambino, zawierający bardziej specjalistyczne rozwiązania.

Dlaczego warto sięgać po kredki?

Mimo tak długiej bytności na rynku, kredki dla dzieci do rysowania nie tracą na swojej popularności. Bardzo duży wpływ ma fakt, że większość z naszych pociech już od najmłodszych lat bardzo chętnie angażuje się w tworzenie prac plastycznych. Nawet ten najprostszy zestaw kredek dla dzieci, pozwoli zadbać nie tylko o to, aby ich zabawa była jak najbardziej kreatywna i różnorodna, ale co ważniejsze pomoże w rozwinięciu zmysłów.

Jakie kredki wybrać dla dziecka?

W przypadku podejmowania decyzji warto mieć na uwadze, że nawet roczne dziecko może mieć dużo frajdy z malowania. Dlatego też wybierając odpowiednie kredki dla swojej pociechy, należy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych kwestii takich jak np.:
  •     kształt kredek;
  •     ich poszczególne parametry tj. miękkość lub kruchość;
  •     oraz wiek dziecka.
W ten sposób unikniemy sytuacji, w której podczas zabawy nasz maluch przy okazji mógł zrobić sobie krzywdę. Tak, więc np. zarówno kredki dla rocznego dziecka, jak i kredki dla 2 latka powinny być odpowiednio dobrane. Warto jest również zadbać, aby były odpowiednio grube, dzięki czemu dziecko będzie miało możliwość ich chwycenia i pewnego ściśnięcia w dłoni.
Korzystając z oferty naszego sklepu, mają Państwo możliwość znalezienia idealnych kredek dla swojego malucha, niezależnie od wieku, tym bardziej że posiadamy również pastele dla dzieci, które pozwalają na tworzenie bardziej zaawansowanych obrazów/prac plastycznych.