Środki do dezynfekcji i ochrony osobistej w przedszkolu

Dbanie o higienę oraz dezynfekcję w placówkach, w których przebywają małe dzieci (takich jak przedszkole), jest szczególnie istotne. Aby odpowiednio zadbać o czystość pomieszczeń użytkowanych przez maluchy, warto zaopatrzyć się w sprawdzone, skuteczne i szybko działające środki ochrony osobistej. Sklep internetowy Moje Bambino jestem miejscem, w którym oprócz nowoczesnych mebli, funkcjonalnych dodatków, zróżnicowanych artykułów przeznaczonych do nauki oraz zabawy, można znaleźć także środki do dezynfekcji. Preparaty o działaniu wiruso-, -grzybo- i bakteriobójczym natychmiastowo odkażają oraz odtłuszczają różnego rodzaju powierzchnie. Skuteczne żele do dezynfekcji powierzchni oraz rąk są produktami wymagającymi szczególnej ostrożności, o czym należy pamiętać w przypadku placówek, w których przebywają dzieci.

W sprzedaży posiadamy również bio-jonizatory, które skutecznie usuwają skutki promieniowania monitora komputerowego czy telewizora w przedszkolu. Ponadto eliminują z powietrza dym, kurz, pyłki, roztocza i bakterie. Szczególnie przydatne są w przypadku osób cierpiących na alergie. Niezbędne w przedszkolach, żłobkach, szkołach podstawowych oraz świetlicach są również dozowniki płynu dezynfekcyjnego i mydła w płynie, które w naszym sklepie internetowym dostępne są w kilku odsłonach, wszystkie wykonane w trwały i łatwy w użytkowaniu sposób.

Obok środków do dezynfekcji posiadamy w ofercie maseczki ochronne dla dzieci oraz przyłbice dla pracowników przedszkola z pewnością również znajdą zastosowanie w każdej placówce. Proponujemy szeroki wybór środków ochrony dostępnych w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment jest wciąż poszerzany o nowe artykuły będące odpowiedzią na potrzeby naszych klientów - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.