Dekoracje na ścianę do żłobka

Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka, żłobka bądź przedszkola

Ścienne ozdoby przeznaczone dla naszych milusińskich to nie tylko znane już wszystkim, bardzo popularne i urokliwe naklejki na ścianę dla dzieci, ale również inne produkty, których bogatą ofertę prezentuje nasz sklep. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością wykonania, a ich cena oraz warunki nabycia są konkurencyjne wobec rynkowych propozycji innych firm.

Dekoracje i ozdoby na ścianę zarówno w dziecięcych pokojach, jak i żłobkach, przedszkolach czy klubach malucha, pełnią funkcję nie tylko upiększającą, ale również edukacyjną i utylitarną. Tę ostatnią sprawują z powodzeniem listwy zabezpieczające na narożniki, panele wyciszające czy efektowne osłony ścian w postaci wielobarwnych welurowych paneli, pasów, folii ochronnych oraz osłonek pod wyłączniki, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka. Sprawdzą się tu z pewnością również kieszonki na zabawki w kształcie zwierząt, które nie tylko cieszą oko, ale również motywują dziecko do sprzątania (np. zabawą w karmienie hipopotama czy liska klockami itp.). Zaprezentowane produkty oczywiście równie dobrze spełnią oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców również w domach, stanowiąc dekoracje na ścianę do pokoju dziecka. W naszym sklepie dostępne są również magnetyczne tapety, miarki wzrostu, kartonowe aplikacje czy edukacyjne makatki ułatwiając trudną naukę pór roku lub zaznajamiających z mapą Polski.

Zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach doskonałym pomysłem jest wykorzystanie gotowych tablic informacyjnych takich jak ogłoszenia czy jadłospis, przyciągających uwagę rodziców, ale również będących ciekawym elementem dekoracyjnym w hallach, korytarzach czy szatniach. Lustra także mogą być elementem dekoracyjnym w przedszkolnych salach zwłaszcza, że dodatkowo mogą stanowić pomoc w ćwiczeniach logopedycznych.

Ciekawą kategorię stanowią oferowane przez nasz sklep, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka i przedszkola, tzw. manipulacje sensoryczne, czyli montowane do ścian i wykonane ze sklejki w połączeniu z innymi materiałami tablice, które posiadając niewątpliwie walory estetyczne, wspomagają manualny rozwój dziecka, rozbudzając zarazem jego ciekawość. Część elementów tablic posiada fakturę różniącą się w sposób znaczący od sklejki - np. tablica przedstawiająca kota imituje jego futerko w miejscu, gdzie znajduje się tułów zwierzęcia. W innym przypadku ogon konia wykonany jest ze szczeciny pędzla, a jeszcze gdzie indziej - sztacheta płotu z drewna o fakturze surowej deski.