Leżaki przedszkolne, pościele i szafy

Łóżeczka i leżaki dla dzieci w przedszkolu

Sen ma niesamowite działanie regeneracyjne i wyciszające. Dzieci w wieku przedszkolnym doskonale radzą sobie z wieloma zadaniami pod warunkiem, że są wypoczęte. Leżaki przedszkolne to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia. Zapewniają bezpieczny i wygodny odpoczynek. Każde przedszkole obowiązkowo musi zapewnić swoim podopiecznym odpowiednie warunki rozwoju, w których skład wchodzi również sen. Pomaga on w koncentracji, zapamiętywaniu zdobytej wiedzy i umiejętności. Nasz sklep prezentuje Państwu funkcjonalne łóżeczka i leżaczki dla dzieci do przedszkola w kilku odsłonach.

W dużych przestrzeniach najlepszym wyborem są solidnie wykonane łóżeczka drewniane, które posłużą przez wiele lat. Ich konstrukcja umożliwia ustawienie elementów jeden na drugim w taki sposób, by między poszczególnymi kondygnacjami był stały przepływ powietrza. Chroni to materac przed zawilgoceniem i namnażaniem się bakterii. Dobrej jakości materac dołączony do łóżeczka zapewni zdrowy odpoczynek. Ich cena jest również wyższa od zwykłych leżanek, jednak samo łóżeczko przetrwa wiele dziecięcych lat. Odpowiednio zaimpregnowane elementy są odporne na czyszczenie powierzchniowe i będą wyglądać estetycznie przez długi czas.

Leżaczki są najprostszym sposobem na zapewnienie odpoczynku przedszkolakom. Mają wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość zamontowania nóżek, które podwyższą leżankę do wysokości łóżeczka. Specjalna torba do przechowywania zmniejsza ich podatność na niszczenie, a dodatkowy wózek ułatwia ich przechowywanie. Prosta i lekka konstrukcja stalowa zdecydowanie usprawni przenoszenie leżaków. Napięty przewiewny materiał zapewnia stabilność i bezpieczeństwo. Do każdej leżanki można dokupić dodatkowy kolorowy materac, który pasuje idealnie do konstrukcji. Najważniejsza jest jednak dziecięca miłość do kolorów. Wyposażenie przedszkoli to głównie aranżacje, w których główną rolę gra kolorystyka. To zachęca dzieci do działania, a barwne łóżeczka do przedszkola zachęcą dzieci do spokojnego odpoczynku.

W swojej ofercie Moje Bambino posiada także funkcjonalne szafy na łóżeczka i leżaczki przedszkolne oraz materace a także na pościel dziecięcą. Zapraszamy.