Łóżeczka przedszkolne

Łóżeczka i leżaki do przedszkola

Leżakowanie w przedszkolu to jeden z etapów każdego dnia spędzanego tutaj przez dzieci. Ich aktywność i przygotowane zajęcia potrafią być wyczerpujące, dlatego w programie dnia w przedszkolu znajduje się czas, kiedy dzieci mogą ochłonąć z nadmiaru wrażeń czy uciąć sobie krótką drzemkę regenerującą. Nawet krótki sen w ciągu dnia ma duże znaczenie dla prawidłowego rozwoju dzieci, które dzięki niemu mają siłę do dalszej zabawy i aktywności.

Wyposażeniem umożliwiającym komfortowy wypoczynek są leżaki dla dzieci do przedszkola czy łóżeczka przedszkolne. Oferowane przez nas sklep akcesoria tego typu to solidnie wykonane produkty, zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, a także wygodę ich przesuwania czy przenoszenia w różne miejsca placówki. Materiał, z którego zostało wykonane oferowane przez nas łóżeczko przedszkolne to naturalne drewno bukowe. Wyposażone zostało ono także w pasujący do łóżeczka piankowy materac pokryty trwałą tkaniną PVC bezpieczną dla dzieci, ze względu na brak ftalanów, a jednocześnie łatwą do utrzymania w czystości. W ofercie naszego sklepu znajdują się także takie elementy wyposażenia służącego wypoczynkowi dzieci, jak leżaki przedszkolne. Leżak przedszkolny jest wyjątkowo łatwym do przechowywania i przenoszenia sprzętem, ze względu na lekką stalową ramę, na której rozpięta została tkanina przepuszczająca powietrze. Specjalna konstrukcja leżaka, w której narożniki są jednocześnie nóżkami, pozwala na przechowywanie sprzętów ułożonych jedne na drugim. Dodatkowo w sprzedaży dostępne są materace w rozmiarach leżaków, które doskonale sprawdzą się w czasie odpoczynku dzieci lub do innych aktywności.

Korzystna cena, bogata oferta sprzedażowa, szybki transport i wysoka jakość wykonania powodują, że oferowane przez nasz sprzęty są wyjątkowo cenione przez osoby odpowiedzialne za wyposażenie placówek przedszkolnych lub żłobków. Solidność akcesoriów i sprzętu wspomagającego w organizowaniu życia przedszkolnego pozwoli korzystać z nich przez wiele lat kolejnym pokoleniom dzieci uczęszczających do danej placówki.