Nawierzchnie na plac zabaw

Nawierzchnia na plac zabaw

Kierując się zapewnieniem jak najlepszych warunków do rozwoju dzieci ciągle udoskonalamy swoją ofertę. Produkując różnego typu zabawki i urządzenia do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu nie zapominamy również jak ważna jest nawierzchnia na plac zabaw. Nieodpowiednio dobrana prowadzi bowiem do wielu zadrapań i stłuczeń u bawiących się dzieci. Dlatego też przygotowaliśmy specjalne syntetyczne nawierzchnie i krawężniki wykonane z wysokiej jakości granulatu gumowego SBR. Nasza nawierzchnia placu zabaw pozwala na beztroską zabawę najmłodszym, a ich opiekunom daje wewnętrzny spokój o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
Nasze produkty znajdują zastosowanie w przedszkolu, a dokładniej w ogródkach należących do tych placówek. W ostatnim czasie coraz częściej realizujemy zamówienia do osiedlowych obiektów. Zdarzają się również klienci indywidualni, którzy pragną mieć własny plac zabaw tylko i wyłącznie dla swoich dzieci. Jak widać posiadamy szeroką gamę produktów, które nadają się do różnych zastosowań. Oprócz samej nawierzchni oferujemy również jej montaż. Jest to dodatkowa usługa mająca na celu jak największe zadowolenie klientów. Produkty dostępne są zazwyczaj w czterech podstawowych kolorach najczęściej spotykanych w ogródkach dla dzieci. Odpowiednio dobrana kolorystyka wpływa bowiem pozytywnie na zachowanie dzieci.
Dzięki użyciu najnowszej technologii udało nam się wyprodukować proste rozwiązanie w produkcji opisywanych elementów, które znacząco ograniczyły koszty. Odpowiadając na przychodzące na myśl pytanie gwarantujemy, że niska cena naszych produktów nie ma wpływu na spadek ich jakości. Korzystając z naszych usług mają Państwo również pewność, że nabyta nawierzchnia spełnia najwyższe wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w przypadku chęci skorzystania z dodatkowej usługi montażu.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę