Akcesoria spacerowe do przedszkola

Opaski odblaskowe, gąsienice i inne – akcesoria spacerowe do przedszkola

Jako firma będąca liderem na rynku Europy Środkowej kładziemy nacisk na jak najlepszą współpracę z placówkami, które wyposażamy. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów opracowaliśmy ofertę obejmującą niezbędne akcesoria spacerowe dla dziecka. Wiemy jak ważny jest ruch dla najmłodszych. Dlatego też wspieramy przedszkola w zapewnieniu odpowiednich warunków do jak najczęstszych spacerów. Takie wędrówki doskonale wpływają na zdrowie i samopoczucie dzieci. Pozwalają również wyrobić przydatny później nawyk zdrowego stylu życia. Ważne jednak, aby podczas takich przechadzek zadbać o bezpieczeństwo przedszkolaka.
W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości opaski odblaskowe, które zapewnią widoczność dzieci podczas spacerów po miejscach, gdzie spotkać można jadące samochody. Zbliżające się ponure jesienne dni znacznie ograniczają widoczność na drodze. Jeśli dodatkowo przedszkole znajduje się w ruchliwej dzielnicy warto wyposażyć je w kamizelki odblaskowe. Te dostępne w naszej ofercie idealnie pasują do dzieci w wieku przedszkolnym. Posiadają dwa srebrne pasy widoczne ze znacznych odległości. Zapinane z przodu na 2 rzepy pozwalają w szybki sposób ubrać w nie grupę przedszkolaków.
Gadżetem wartym uwagi jest również gąsienica spacerowa. Świetnie sprawdza się na krótkich spacerach przed obiadem. Wybierając się z grupą dzieci na dłuższą wycieczkę czasami ciężko jest nad nimi zapanować. W tej sytuacji taka gąsienica może okazać się zbawienna dla opiekuna. Wykonana z bawełny zapewnia przyjemność w dotyku. W ofercie posiadamy produkty wyposażone w 26, 16 i 10 uchwytów. Nadadzą się więc do grupy każdej wielkości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę