Meble ogrodowe

Kolorowe meble ogrodowe

Dzieci uwielbiają kolorowe gadżety, takie jak zabawki, ubrania, plecaki czy mebelki. Szczególnie te ostatnie są ważnym i niezbędnym elementem wyposażenia przedszkoli i szkół. Dlatego powinny być wygodne, bezpieczne i tryskać pozytywną energią. Kolorowe ławki i stoliki zachęcają do zabawy i nauki, i wszystkie dzieci chętnie z takich korzystają. Z tego względu każde przedszkole powinno mieć je na swoim wyposażeniu.

Piękne i kolorowe meble do ogrodu dla dzieci to atrakcyjna propozycja naszego sklepu, dedykowana wszystkim placówkom opiekuńczo-wychowawczym. Oferujemy szeroki wybór mebli ogrodowych, cechujących się atrakcyjnym wyglądem i znakomitymi właściwościami użytkowymi. W ofercie mamy zakrzywione i proste ławki oraz stoliki i ławki z oparciem. A wszystkie w bajecznie pięknych kolorach tęczy. Takie meble ożywią każdą przestrzeń i nadadzą jej wyjątkowo pozytywnego, energetycznego klimatu. Stoliki dla dzieci mamy także w wariancie z narożnymi siedziskami, które umieszczone są na stabilnych podarciach. Wszystkie ławki i stoliki są zabezpieczone przed korozją przez cynkowanie i malowanie proszkowe farbami poliestrowymi, odpornymi na promieniowanie ultrafioletowe.

Atrakcyjne wizualnie meble ogrodowe dla dzieci

W ofercie mamy kolorowe ławki na plac zabaw, które połączone są ze stolikiem. Stół i ławki posiadają zaokrąglone brzegi, co sprawia, że są bardzo wygodne i bezpieczne dla maluchów. Taki zestaw jest nie tylko bardzo estetyczny, ale i funkcjonalny. Zapewnia miejsce do zabawy nawet 6 dzieciom. Tęczowe ławki i stoliki, i kolorowe stoliki połączone z ławeczkami to efektowne mebelki, które będą ozdobą każdego placu zabaw i przedszkolnego ogrodu. Takie meble podniosą prestiż każdego przedszkola, ponieważ są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wizualnym, a przy tym bezpieczne i trwałe.