Dekoracje przedszkolne na ścianę, lustra

Dekoracje na ścianę i lustra do przedszkola

Naklejki i dekoracje ścienne to nie tylko estetyczna ozdoba sal przedszkolnych czy pokoików dziecięcych, ale też akcesoria, które swoimi barwnymi, wesołymi kolorami przyciągają uwagę maluchów i zachęcają je do interakcji. Dekoracje ścienne do przedszkola pozwalają stworzyć w sali przytulną i radosną atmosferę, która jest istotna dla dzieci, zwłaszcza w momencie rozpoczęcia przygody z instytucjami edukacyjnymi i wchodzenia w interakcje z innymi. Naklejki na ścianę dla dzieci pomagają również w poszerzaniu słownictwa, dzięki postaciom zwierząt, które przedstawiają czy innych bajkowych bohaterów. Dekoracje dla przedszkoli mogą być także pomocami w ćwiczeniu małej i dużej sensoryki. Spora część z nich pozwala bowiem na wchodzenie w interakcje, zawiera schowki, do których można włożyć zabawki czy odznacza się zróżnicowanymi fakturami pozwalającymi małym dzieciom lepiej poznawać świat wokół siebie.

Równie poszukiwanym elementem wyposażenia przedszkoli, gabinetów lekarskich, a nawet pokoi dziecięcych są nietłukące się lustra, dostępne także w ofercie naszego sklepu internetowego. Wykonane z bezpiecznych materiałów lustra różnej wielkości są niezastąpionymi pomocami w nauce poprawnej wymowy w gabinecie logopedycznym, ale mogą być również wspaniałą atrakcją dla dzieci już w wieku kilku miesięcy. Zgodnie z ideami pedagogiki Montessori, lustro w pokoju dziecięcym pozwala dziecku na ćwiczenie aktywności ruchowej i spostrzegawczości, a przede wszystkim zajmuje jego uwagę, co bywa nieocenione dla zmęczonych rodziców.

Sklep Moje Bambino oferuje zarówno bezpieczne, nietłukące się lustra, jak i wiele wzorów dekoracji ściennych i naklejek na ścianę tworzących wyjątkową i przyjazną przestrzeń dla dzieci. Ich korzystna cena, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych akcesoriów powodują, że gwarantują one dzieciom dobrą zabawę, a wychowawcom oraz rodzicom poczucie zapewnienia bezpieczeństwa pociechom pozostającym pod ich opieką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.