Roboty dla przedszkolaków

Roboty do programowania dla przedszkolaków

Stale rozwijająca się technologia sprawia, że codzienne życie coraz bardziej związane jest z programowaniem, dlatego tak ważne jest, aby dzieci od najmłodszych lat miały styczność z podstawami kodowania oraz wiedza z zakresu robotyki. Niezwykle angażujące okazują się w tym pomoce naukowe w postaci robotów interaktywnych do programowania, które pozwalają dzieciom na stawianie pierwszych kroków w fascynującej dziedzinie robotyki już w przedszkolu.
Oferta naszego sklepu obejmuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do połączenia ze sobą nauki i zabawy. Taka mieszanka stanowi najskuteczniejszą metodę nauki i pomaga maluchom w rozwoju w dziedzinie programowania, co może okazać się niezwykle przydatne w ich przyszłości. Wśród proponowanych przez nasz sklep produktów edukacyjnych można znaleźć wiele ciekawych propozycji, takich jak robot do programowania Bee-Bot, Bleu-Bot, robot Photon EDU, robot terenowy, robot InO-Bot, robot SENSE, robot Botley, robot Pro-Bot, roboty z serii Abilix Krypton czy zestaw bazowy LEGO® MINDSTORM Education EV3. Oferta sklepu Bambino obejmuje także zestawy fiszek, naklejki do personalizacji, scenariusze zajęć, pakiety gier, maty edukacyjne, maty matematyczne, zestawy do nauki, czujniki ruchu, czujniki przechyłu oraz samodzielne elementy zestawy LEGO® MINDSTORM sprzedawane osobno, które pozwalają na wzbogacenie posiadanego zestawu edukacyjnego.

Photon EDU, LEGO® i inne

Proponowane rozwiązanie to produkty, które łączą w sobie świetną zabawę z ogromną pomocą w rozwijaniu wiedzy informatycznej, która z pewnością przyda się każdemu w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie. Jednak przede wszystkim, robot do programowania pozwala na rozwijanie u dzieci umiejętności logicznego myślenia oraz podwyższania ich zdolności intelektualnych i kreatywności. Z tego względu, roboty interaktywne coraz częściej stanowią wyposażenie placówek edukacyjnych, takich jak przedszkole czy szkoła podstawowa. Roboty do programowania chętnie wybierane są także przez indywidualnych użytkowników, którzy chcą wdrożyć u swoich pociech zamiłowanie do robotyki i nowoczesnych technologii.