Mapy szkolne ścienne

Ścienne mapy szkolne: fizyczne, administracyjne, fizyczno-polityczne...

Wiedza zgromadzona w podręcznikach powinna znaleźć możliwość praktycznego wykorzystania- zanim to jednak nastąpi - warto wprowadzić materiały dydaktyczne, które utrwalą i wzbogacą opanowane treści. Mapy szkolne znajdują zastosowanie nie tylko na lekcjach geografii, na których stanowią podstawowe wyposażenie, ale także na zajęciach historii. Ścienna mapa szkolna pozwala przenieść zapisane w podręczniku treści na konkretne obszary i w ten sposób lepiej zapamiętać materiał i budować w wyobraźni własną mapę - adekwatną do zdobywanych treści. Historia to przecież nieustanne podboje, zmiany terytoriów państw, bitwy toczone w rozmaitych miejscach. O ile łatwiej zapamiętać wszystkie najważniejsze batalie, znając ich umiejscowienie na mapie? Jak bardzo poszerza to wyobraźnię i wspomaga rozwój ucznia? Żadnego nauczyciela historii nie trzeba przekonywać o wartości dydaktycznej jaką posiadają mapy, które w bardzo szerokim asortymencie oferuje nasz sklep.

W naszej ofercie znajduje się zarówno mapa fizyczna Polski do powieszenia na ścianę, która doskonale sprawdzi się na każdej lekcji geografii, jak i szkolna mapa administracyjna. Ten model doskonale wprowadzi uczniów w podstawowe rozeznanie dotyczące podziału administracyjnego Polski i pozwoli swobodnie orientować się w nazwach poszczególnych jednostek oraz podziałach terytorialnych. Kolejny produkt z naszej oferty stanowi ścienna mapa fizyczno-polityczna, którą z powodzeniem można wykorzystać na lekcjach geografii oraz wiedzy o społeczeństwie. Każdy produkt posiada właściwą legendę i wykonany jest z dobrej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu mapa może być użytkowana przez długi czas bez obaw o zniszczenie. Wszystkie nasze produkty oprócz zastosowania szkolnego, sprawdzą się także jako dodatek do pokoju ucznia czy wyposażenie placówek państwowych. Mapy można wykorzystywać jako wyposażenie indywidualnych pokoi, jak i biur czy pomieszczeń o charakterze państwowym. Większość map posiada praktyczną zawieszkę, za pomocą której można ją przymocować do specjalnego stojaka lub zawiesić w dowolnym miejscu, wykorzystując dostępne środki.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór map, obejmujący zarówno poszczególne obszary naszego kraju, jak i Europy czy świata - przedstawione w zależności od kategorii kartograficznej - posłużą jako wsparcie dydaktyczne podczas lekcji oraz atrakcja dla pasjonatów podróży lub geografii. Cena odpowiada jakości produktów i zależy od modelu, wielkości oraz ewentualnych dodatków.