Temperówki i gumki do żłobka

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tak gumek, jak i temperówek. Dlaczego akurat ich? Ponieważ jest to podstawowe wyposażenie każdego, żłobka, przedszkola i niezbędnik wchodzący w skład szkolnego piórnika.

Temperówka — łatwe i szybkie ostrzenie

Naszym klientom (i ich dzieciom) proponujemy różnego rodzaju temperówki. Można u nas znaleźć zarówno zautomatyzowane urządzenia elektryczne, jak i niewielkie przyrządy do temperowania ręcznego. Co więcej, oferujemy też inne, funkcjonalne przybory plastyczne, które zadowolą tak dużych, jak i małych użytkowników. Sprzęt, który prezentujemy, może być również wykorzystany w trakcie spotkań realizowanych np. w ramach dodatkowych zajęć plastycznych, zabaw z dziećmi itd.

Gumka — do zadań specjalnych

Oprócz temperówek można u nas znaleźć różnego rodzaju gumki do mazania, dzięki którym będzie można dużo łatwiej usunąć błędy pojawiające się w dziecięcych (i nie tylko) zeszytach. Ciekawą propozycją są np. zestawy gumek, które wystarczą na bardzo długo. Będą one świetną propozycją dla podmiotów edukacyjnych, które chcą zapewnić swoim wychowankom dostęp do określonych artykułów. Oznacza to, że odbiorcą naszego sprzętu plastycznego może być np. żłobek lub inny podmiot zajmujący się edukacją i opieką nad młodym pokoleniem. Każda nasza gumka do mazania to produkt estetyczny, ale i niezwykle skuteczny w usuwaniu wpisów i przebarwień wynikających z zastosowania ołówka.

W skład naszego asortymentu wchodzą produkty, dzięki którym życie dziecka staje się łatwiejsze. Sprzęt do ostrzenia i gumowania to podstawowe wyposażenie każdego, uczniowskiego piórnika. Można go też wykorzystać w żłobku, w trakcie zabawy, a także podczas zajęć dodatkowych z maluchami.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę