Parawany i kąciki do teatrzyków przedszkolnych

Składane parawany i kąciki teatralne dla dzieci

Dzieci uwielbiają dobrą zabawę w której mogą tworzyć mini przedstawienia. Scenki i dialogi, które odgrywają wzmacniają ich pewność siebie i pobudzają kreatywne działanie. Kącik do teatrzyku to doskonały pomysł na zajęcie dzieci twórczą zabawą i dostarczenie im mnóstwa frajdy i radości. Mali aktorzy mogą występować tworząc wspaniałe przedstawienia i chować się za kutyną, co stanowi dla nich niebywałą atrakcję.

W ofercie naszego sklepu znajdują się składane parawany teatralne, które proponujemy w różnych wariantach kolorystycznych i z wieloma praktycznymi elementami, takimi jak okienko, kurtyna, półeczki na książki czy inne akcesoria do zabawy, a nawet pacynki i kieszonki, umożliwiające ich przechowywanie. Taki kącik teatralny dla dzieci to ogromna pomoc dydaktyczna dla nauczyciela, ponieważ może ją wykorzystywać na wiele sposobów np z pacynkami, kartami obrazkowymi czy muzyką. Dzieci mogą odgrywać różne scenki, deklamować wierszyki, śpiewać piosenki lub uczyć się zwrotów z języka angielskiego.

Parawany teatralne to również bardzo praktyczny element, idealny do występów na żywo. W naszej ofercie znajdziesz je w wielu odsłonach. Mogą być z okienkiem i gustowną kurtyną lub z efektownym, bajkowym nadrukiem, która umożliwi zastosowanie różnych dekoracji i stworzenie prawdziwej sceny teatralnej.
Oferowane produkty stanowią nieocenioną pomoc do pracy z grupą dzieci. Stwarzają także szerokie możliwości ich indywidualnych występów, dzięki czemu maluchy mogą nabrać śmiałości i odwagi do występów przed publicznością.