Taborety

Taborety do placówek edukacyjnych

Wysokiej jakości taborety dla dzieci z naszej oferty bardzo dobrze sprawdzają się w przedszkolach i szkołach. Placówki oświatowe zgłaszają zapotrzebowanie na tego rodzaju meble z uwagi na ich wysoką funkcjonalność oraz zgodność z obowiązującymi normami dla tego rodzaju wyposażenia.

Rodzaje taboretów

W szczególności polecane są sprawdzone taborety drewniane do siedzenia dla małych dzieci. Są one bardzo trwałe i przystosowane do intensywnej eksploatacji. Tego typu klasyczny taboret szkolny ma wymiary 30 cm (średnica siedziska), 38 cm (rozstaw nóg) oraz dostępny jest w 8 wysokościach, dostosowanych do różnego wzrostu dzieci w wieku przedszkolnym czy szkolnym. Taboret posiada powierzchnię antypoślizgową.
Oprócz klasycznych taboretów drewnianych oferta obejmuje także kolekcję innych produktów o niestandardowych parametrach, w szczególności:
• taboret Flexi z kolorowym laminatem i aluminiowymi nogami w postaci rurek,
• taboret Flexi z dodatkowymi podnóżkami z metalowego profilu,
• taboret obrotowy z możliwością zmiany wysokości siedziska,
• taboret Active w bardzo desginerskim stylu, wykonany z wysokiej jakości plastiku oraz gumy (podstawa gumowa pozwala na swobodne wychylanie się bez poruszania taboretem).
Te oraz inne taborety dla dzieci z naszej oferty są objęte gwarancją. Każdy oferowany taboret do szkoły, przedszkola czy innej placówki edukacyjnej pełni także bardzo dobrze rolę rekwizytu do ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci w różnym wieku.