Wspinaczka dla dzieci i drabinki na plac zabaw

Aktywność ruchowa dzieci jest bardzo ważnym elementem ich rozwoju. Temu celowi służy wiele różnych narzędzi i akcesoriów, do których zaliczają się drabinki i ścianki wspinaczkowe. Takie urządzenia to niebywała atrakcja na placu zabaw i powód do radości dla wszystkich dzieci. Dzięki takim elementom wspinaczkowym młodzi alpiniści mogą rozwijać równowagę i siłę mięśni, co ma ogromny wpływ na poprawę ich kondycji.
Wspinaczka dla dzieci to bardzo atrakcyjna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, przygotowaliśmy interesującą ofertę urządzeń do wspinania. Ścianka wspinaczkowa na plac zabaw wykonana jest z wodoodpornej płyty i jest antypoślizgowa, dzięki czemu zapewnia bezpieczne wspinanie. W ofercie mamy ciekawie zaprojektowane zestawy wspinaczkowe w skład których wchodzą m.in. lina, drabinka, drążki do akrobacji, ścianka linowa, ścianka wspinaczkowa. To bardzo atrakcyjne zestawy, które rozwijają zręczność, sprawność i poprawiają siłę mięśni.
W ofercie mamy także drabinki na plac zabaw, które cechują się fantazyjnymi, wymyślnymi kształtami. Piramidy linowe do wspinaczki są wykonane z trwałych i mocnych materiałów, dzięki czemu może z nich korzystać kilkoro dzieci naraz. Drabinki poziome, wyposażone w słupki i szczebelki zapewnią chwilę niezapomnianej zabawy, a linki i drabinki do wspinania z ruchomymi pierścieniami dają bardzo wiele frajdy. Sieci do balansowania, przejścia linowe, linarium w kształci namiotu czy zjazd linowy z siedziskiem to wyjątkowe propozycje na plac zabaw, które doceni każde przedszkole. Wszystkie urządzenia prezentują się bardzo efektownie, są bezpieczne dla dzieci i spełniają wszystkie wymagane restrykcyjne normy.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę