Tablice, gabloty informacyjne do żłobka

Tablice i gabloty informacyjne do żłobka

Tablica informacyjna to bardzo ważny element wyposażenia każdego żłobka, przedszkola i szkoły. Dzięki takiemu akcesorium rodzice mogą dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach z życia ośrodka edukacyjnego, takich jak plan zajęć grupy ich dzieci, menu na dany dzień czy o zorganizowaniu wyprawy do kina. Tablica do żłobka do doskonały pomysł na tło do prezentacji prac plastycznych dzieci, ich kolorowanek i wycinanek. Taki produkt jest nieodzowny w każdej placówce oświatowej. W ofercie naszego sklepu znajduje się tablica korkowa w najróżniejszych rozmiarach i w szerokiej palecie kolorystycznej. Dostępne są tablice zarówno w drewnianej oprawie, jak i bez ramy. Dzięki miękkiemu podłożu, który wykonany jest z korka, można sprawnie i wygodnie przypiąć informacje dla rodziców i dzieci czy różnego rodzaju ogłoszenia. Takie tablice to także atrakcyjny element wyposażenia, który wpływa bardzo pozytywnie na zaaranżowaną przestrzeń.

Do żłobków, przedszkoli i szkół proponujemy także inny produkt, przeznaczony do wywieszania wiadomości, a jest nim gablota informacyjna. Oferujemy wiele modeli, które mogą mieć powierzchnię korkową, tekstylną lub suchościeralno - magnetyczną. Gabloty posiadają ramy z profilu aluminiowego i wyposażone są w bezpieczne, zaokrąglone narożniki. W zależności od modelu, mogą być wyposażone w drzwiczki ze szkła, które otwierają się na bok lub go góry.
Każdy żłobek powinien być wyposażony w tego typu tablice i gabloty informacyjne, ponieważ takie akcesoria znacznie usprawniają organizację i działalność placówki.