Szafki na akcesoria sportowe, muzyczne i plastyczne

Gdzie przechowywać akcesoria sportowe czy plastyczne?

To pytanie z pewnością zadają sobie wszystkie osoby, które pragną w funkcjonalny sposób zagospodarować kantorek przy sali gimnastycznej w szkole podstawowej czy w przedszkolu. Przygotowana przez nas oferta obejmuje nie tylko sprzęt sportowy oraz akcesoria znajdujące zastosowanie podczas zajęć ruchowych, ale także meble sportowe najwyższej jakości. Stawiamy przede wszystkim na trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Przechowywanie akcesoriów sportowych po skończonych zajęciach sportowych jest oczywiście koniecznością, lecz może sprawiać wiele trudności, szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń.

Oferujemy szafy sportowe z drzwiami perforowanymi, z drzwiami przesuwnymi, a także ze skarbczykiem. Solidne meble dostarczane są zwykle w całości, bez konieczności montażu. Dzięki specjalnym otworom możliwe jest połączenie ze sobą szaf bądź przytwierdzenie ich do ściany, co znacznie wpływa na ich stabilność. Ponadto zapewniamy zamykane wózki, torby oraz składane kosze na piłki, a także niewielkich rozmiarów szafki wykonane z płyty laminowanej. Jeżeli istotna jest dla Państwa nie tylko jakość, ale również cena wybieranych produktów, nasza oferta z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom, a każda osoba zainteresowana znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Gwarantujemy szeroki wybór nowoczesnych i praktycznych rozwiązań.

Szafki na akcesoria plastyczne oraz suszarki na dziecięce prace plastyczne


W przedszkolu czy młodszych klasach szkoły podstawowej dzieci tworzą niezliczoną ilość najróżniejszych prac plastycznych. Warto wspierać tę ich niepohamowaną chęć do uczestniczenia w kreatywnych zajęciach, co pozytywnie wpływa nie tylko na małą motorykę, ale ogólnie na ich prawidłowy rozwój. Przy organizacji takich zajęć potrzebne są najróżniejsze materiały plastyczne, które warto przechowywać w specjalnie do nich przeznaczonych meblach. Szafki na akcesoria plastyczne posiadają liczne przegródki, specjalnie zaprojektowane półki, które ułatwią uporządkować różnorodne materiały plastyczne i mieć łatwy i szybki dostęp do konkretnych pomocy podczas zajęć  z dziećmi. Posiadamy także szafki, które dzięki kółkom można łatwo przemieszczać  w zależności od potrzeb. Takie rozwiązanie pozwoli zwykłą salę dydaktyczną zamienić w pracownię plastyczną. Warte polecenia są także suszarki na prace plastyczne. Suszenie dziecięcych rysunków jest dość kłopotliwe ze względu na ilość miejsca, który ten proces wymaga. Suszarki pozwalają na ułożenie prac jedną nad drugą i zaoszczędzenie miejsca w sali.

Szafki na instrumenty muzyczne do przedszkoli i szkół.


Rytmika i muzyka w przedszkolu i w nauczaniu wczesnoszkolnym stanowi ważne źródło rozwoju dzieci. Dzieci są bardzo muzykalne i uwielbiają zajęcia muzyczne. Wiąże się to oczywiście z koniecznością posiadanie przez placówkę oświatową bardzo różnych instrumentów muzycznych. Do ich przechowywania polecamy specjalne szafki i szafy. Utrzymanie porządku, a przez to łatwość dostępu do instrumentów pozwoli sprawnie przeprowadzić każde zajęcia.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego Moje Bambino i wybranie szafki na akcesoria odpowiedniej do Państwa potrzeb.