Musicon, muzyczny wynalazek

Nowoczesne urządzenie muzyczne dla dzieci - Musicon

Działające we współczesnej rzeczywistości placówki edukacyjne i terapeutyczne powinny próbować nadążać za najnowocześniejszymi trendami i starać się korzystać z urządzeń gwarantujących znakomite efekty podczas pracy z dziećmi także z niepełnosprawnościami i zaburzeniami. Bez wątpienia Musicon w różnych odsłonach jest tutaj właściwym wyborem.
To produkowane w Polsce nowoczesne urządzenie muzyczne dla dzieci zyskało już sobie wysokie uznanie ekspertów i praktyków na co dzień pracujących z dziećmi. Daje ono zaskakująco dużo możliwości edukacyjnych, umożliwia dokonywanie znaczących postępów, sprawia, że zajęcia są ciekawsze i urozmaicone.
Musicon to muzyczny wynalazek, który umożliwia programowanie i odgrywanie utworów. Pozwala na zabawę i motywuje do poznawania świata dźwięków, rozwija umiejętności matematyczne i projektowe. W efekcie jego stosowania zapewnia nie tylko rozwój muzyczny dzieci, ale stymuluje progres psychofizyczny na wielu jego płaszczyznach - usprawnia motorykę, koordynację, koncentrację, percepcję słuchową i dźwiękową. Co więcej, procesowi terapii poddawane mogą być nie tylko dzieci, ale również osoby starsze - seniorzy wymagający aktywizacji oraz dorośli z uszkodzonym ośrodkowym układem nerwowym.
Zaletą Musiconu jest jego stosunkowo niska cena oraz fakt, że w zestawie oprócz zasadniczego urządzenia sprzedawane są również instrumenty muzyczne i elementy zabawowe, ale również materiały szkoleniowe oraz dydaktyczne umożliwiające zaplanowanie i przeprowadzenie zajęć. Urządzenie objęte jest gwarancją, a producenci zapewniają również szkolenia na każdym etapie użytkowania oraz opiekę serwisową. Ten polski wynalazek właściwie odpowiada na zapotrzebowania i wyznacza światowe trendy w dziedzinie edukacji oraz terapii osób z niepełnosprawnościami.

Zapisz na liście

Brak list.